Profil Firmy Google

Obserwuj nas:
PROSTA DROGA DO TWOJEJ FIRMY

Zarządzanie wizytówkami Google dla Twojego biznesu

Zanim klienci odwiedzą na żywo stacjonarną lokalizację Twojej firmy, często szukają informacji o niej w internecie. Sprawdzają adres, trasę dojazdu lub godziny otwarcia oraz weryfikują opinie i oceny. Dlatego poprawnie zarządzane wizytówki Google to istotny punkt styku działalności online i offline, który pomoże Ci dotrzeć do lokalnych klientów. W MBridge obsługujemy Profile Firmy Google dla wielu branż i stworzyliśmy własne narzędzia, które pomagają zarządzać nimi efektywnie. Dzięki współpracy z nami Twoi klienci znajdą Twoją firmę wysoko na Mapach Google i zawsze odszukają aktualne informacje.

Dla kogo zarządzamy Profilem Firmy Google?

0

lokalizacji
stacjonarnych

sieci
handlowe
sklepy spożywcze
i markety
sklepy
RTV / AGD
branża
fashion
drogerie
i sieci kosmetyczne
sieci
i placówki medyczne
placówki bankowe
i finansowe
stacje
paliw
sieci
usługowe

Zobacz, kto
nam zaufał.

Stworzyliśmy własne narzędzie do zarządzania wizytówkami

Przetestuj za darmo rozwiązanie dla firm, agencji i freelancerów!

Dlaczego warto?

PROFIL FIRMY GOOGLE
Lokalni klienci, którzy mogą Cię znaleźć

Poprawnie uzupełnione wizytówki są znacznie łatwiejsze do znalezienia w wyszukiwarce i na Mapach Google. Dzięki temu potencjalni klienci, którzy znajdują się w okolicy lokalizacji Twojej firmy i potrzebują Twoich produktów lub usług, bez trudu do Ciebie trafią. To idealny sposób, aby dotrzeć do klientów, którzy chcą jak najszybciej znaleźć najbliższy sklep, dobrą restaurację, placówkę banku lub inne punkty.

Zawsze aktualna oferta

Profil Firmy Google są dodatkowym punktem styku klienta z Twoją marką. Wizytówki to nie tylko adres i możliwość łatwego dojazdu dzięki Google Maps. To również możliwość dodania informacji o produktach, usługach i promocjach (także tylko w wybranych lokalizacjach), ułatwienie kontaktu telefonicznego oraz szansa na więcej wejść na Twoją stronę lub profile w mediach społecznościowych.

Większa wiarygodność Twojej firmy

Aktualne informacje w wizytówkach Google, dane kontaktowe, prawidłowe godziny otwarcia oraz opinie od klientów, którzy odwiedzili Twoją lokalizację, pomagają budować pozytywny wizerunek Twojej firmy w sieci. Bogaty Profil Firmy Google sprawia, że potencjalni klienci chętniej ufają marce i traktują ją jako bardziej wiarygodną.

Opinie Twoich klientów

Opinie pozostawiane w Profilu Firmy Google to źródło danych o tym, co klienci doceniają w Twojej firmie, a nad czym warto jeszcze popracować. Szybkie reagowanie na pozostawione komentarze również przekłada się na budowanie dobrych relacji z klientami, a w razie negatywnych opinii pozwala ugasić potencjalny kryzys, zanim ten jeszcze wybuchnie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

KLIKNIJ USŁUGĘ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Kompleksowa obsługa

Dopasowujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb. Proponujemy pełną obsługę Profilu Firmy Google, ale możesz też skorzystać z wybranych elementów naszej oferty - np. aktualizacji danych w wielu Twoich wizytówkach lub odpowiadania na opinie Twoich klientów. Z łatwością dobierzemy działania tak, aby przekładały się na korzyści dla Twojego biznesu.

Aktualizacja wizytówek

Wiemy, że wieloma wizytówkami trudno zarządzać. Szczególnie wtedy, gdy informacje różnią się w zależności od lokalizacji. Dlatego oferujemy kompleksową i zgodną z wytycznymi Google aktualizację kluczowych danych dla Twojego biznesu. Nasza oferta dotyczy m.in. nazw lokalizacji, adresów, godzin otwarcia, a także regularnych aktualizacji wpisów, promocji lub informacji o produktach i usługach.

Odzyskiwanie dostępu

Pomagamy w weryfikacji Twoich wizytówek, a w przypadku ich zawieszenia lub wyłączenia, zapewniamy odzyskanie dostępu. W Twoim imieniu kontaktujemy się z supportem Google, usuwamy duplikujące się wizytówki oraz rozwiązujemy problemy z wizytówkami Twoich lokalizacji niezałożonych przez Twoją markę.

Zarządzanie PFG

Dodajemy wpisy i informacje o promocjach, atrakcyjnie prezentujemy produkty, usługi i Twoje lokalizacje, a także dbamy o aktualność wszystkich elementów wizytówek. Reagujemy na opinie, nowe wdrożenia ze strony Google oraz zmiany w Twoich celach biznesowych tak, aby Profil Firmy był skutecznym narzędziem docierania i pozyskiwania nowych klientów.

Zarządzanie opiniami

Opinie to kluczowy element budowania pozytywnego wizerunku Twojego biznesu w sieci. Niezależnie od tego, czy są negatywne, czy pozytywne, dbamy o to, aby każda z nich otrzymała odpowiedź. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby szybko i skutecznie reagować na komentarze Twoich klientów, a tym samym poprawiać ich customer experience i budować silniejsze relacje.

Tworzenie treści

Nie tylko dbamy o aktualność danych w Profilu Google Twojej firmy, ale możemy także tworzyć dedykowane wpisy dotyczące stałej oferty i czasowych promocji. Przygotowujemy angażujący content, który zachęca potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojej stacjonarnej lokalizacji i wpływa pozytywnie na lokalne pozycjonowanie.

Reklamy w Google Maps

Oferujemy kampanie reklamowe wyświetlane w Mapach Google, które pozwalają znaleźć Twoją firmę jeszcze łatwiej. Dzięki temu zwiększamy widoczność Twojej marki w sieci i przyciągamy uwagę potencjalnych klientów, a Ty możesz analizować zachowania użytkowników - np. to, czy wybierają informacje o Twojej lokalizacji, szukają trasy dojazdu, czy wybierają połączenie telefoniczne.

Wsparcie techniczne

W Twoim imieniu kontaktujemy się z supportem w celu usuwania nieprawdziwych opinii lub informacji, a także, aby rozwiązać wszelkie inne problemy techniczne. Dodatkowo zajmujemy się ustawieniem atrybutów w Twoich wizytówkach, aby były one jak najbardziej precyzyjne i użyteczne dla Twoich klientów.

Raportowanie

Co miesiąc przygotowujemy statystyki wszystkich Twoich wizytówek, umożliwiając Ci kompleksową analizę wyników i śledzenie postępów. Dzięki naszym raportom możesz lepiej zrozumieć, jak Profil Twojej Firmy funkcjonuje w sieci, gdzie jest przestrzeń do poprawy  oraz jakie działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Konsultacje

Nasza agencja jest po to, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie. Dlatego z przyjemnością udzielamy konsultacji w zakresie zarządzania Profilem Firmy Google, jak i szeroko pojętej strategii marketingowej online. Podczas konsultacji koncentrujemy się na dostarczeniu wartościowych dla Twojego biznesu wskazówek i rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć sukces w sieci.

Szkolenia

Chcesz, aby Twój zespół zajmował się Profilem Firmy Google in-house? Oferujemy szkolenia oparte na praktycznych przykładach, które pozwalają lepiej zrozumieć funkcjonowanie wizytówek i Map Google. Podczas spotkania pokazujemy jak poprawnie zarządzać PFG, aby realizować wytyczne Google i z powodzeniem docierać do potencjalnych klientów.

Chcesz porozmawiać o zarządzaniu Profilem Firmy Google?

Skuteczne zarządzanie Profilem Firmy Google

Każda firma - mała, działająca na ograniczonym obszarze, lub większa, która swoim zasięgiem obejmuje cały kraj - chciałaby być jak najlepiej widoczna w Internecie. Duża widoczność, a więc pojawianie się w pierwszych wynikach wyszukiwania, oznacza więcej klientów. Kompleksowe działania pozycjonowania strony www oraz płatne reklamy są w stanie zdziałać cuda, nie należy jednak zapominać również o pozycjonowaniu lokalnym, co zapewniają również wizytówki Google. Szukając konkretnej usługi w swoim mieście, bardzo często sięgamy po aplikację Google Maps. Szukamy sklepu spożywczego w najbliższej okolicy czy fryzjera, do którego nie musimy jechać na drugi koniec miejscowości. Czasem szukamy pomysłu na interesującą randkę czy restauracji, która serwuje najlepszy makaron. Jeśli zatem chcesz, aby Twoja firma została znaleziona przez ludzi, którzy potrzebują Twoich usług, widoczność na Mapach Google może Ci wiele zaoferować.

Na czym pracujemy?

Dlaczego warto z nami pracować?

NA SERIO PARTNERSKIE

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone w innych kanałach digital.

NIE MAMY UNIWERSALNYCH STRATEGII

Elastyczne podejście

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

PATRZYMY SZERZEJ

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Zobacz nasze Case Study

Pomożemy Ci zarządzać wizytówkami Google. Porozmawiajmy!

Wolisz mailowo?

NAPISZ DO NAS NA HELLO@MBRIDGE.PL