Agencja SEM

Obserwuj nas:
DATA & HUMAN DRIVEN

Performance marketing, który przynosi mierzalne efekty

Realizujemy skuteczne kampanie SEM, które przynoszą zyski i wysoki ROAS. Stawiamy na ciągłą analizę, testy i optymalizację, aby maksymalizować efekt i minimalizować koszt konwersji. Dla nas w kampaniach paid chodzi przede wszystkim o wyniki.

Status Google Partner Premium 2024

Otrzymując ten status, jesteśmy w 3% najlepszych agencji performance w Polsce. Udowodniliśmy, że efektywnie zarządzamy kampaniami i maksymalizujemy wyniki. Trzy czynniki, które były warunkiem uzyskania tytułu to: skuteczność, wydatki i certyfikaty. W związku z tym, że wykazaliśmy się w każdej kategorii,  utrzymaliśmy wyróżnienie kolejny rok z rzędu!

Kompleksowe działania SEM

Działania SEM, które prowadzą nasi specjaliści, są poparte analityką i wykorzystują nasze autorskie rozwiązania, dzięki czemu budżet przeznaczony na reklamę przekłada się na satysfakcjonujące rezultaty. Realizujemy zarówno jednorazowe kampanie, jak i długofalowe strategie nastawione na zysk i obniżanie kosztu konwersji.
Strategia

Analizujemy konkurencję, grupy docelowe oraz potencjał biznesu. Stosujemy podejście user-centric, dlatego identyfikujemy Klientów na różnych etapach ścieżki decyzyjnej i tworzymy strategię z uwzględnieniem cech sprzedawanych produktów lub usług B2C i B2B.

Wdrożenie

Poprawnie wdrażamy kody analityczne, konfigurujemy konta oraz cele konwersji. Definiujemy miary jakości ruchu i celów pośrednich oraz dobieramy najlepsze kanały kampanii w kontekście potencjalnych leadów oraz wielkości budżetu.

Realizacja

Tworzymy zaawansowane kampanie, promując dziesiątki tysięcy produktów i usług naszych Klientów z dbałością o jak najwyższy ROAS. Pracujemy z e-commerce’ami i markami oferującymi usługi, realizując dla nich kampanie sprzedażowe, lead generation, wizerunkowe i świadomościowe.

Optymalizacja

Priorytetem jest dla nas efektywność kampanii reklamowych, dlatego na bieżąco analizujemy dane dotyczące wyników, konwersji i jakości ruchu. Modyfikujemy stawki, wprowadzamy korekty i optymalizujemy działania, aby tworzyć jak najlepiej prosperujące reklamy.

Raportowanie

Prowadząc działania Performance Marketingowe, jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, a nasze raporty dają realny wgląd w wyniki prowadzonych działań. Na każdym etapie jesteśmy również doradcą w strategii firmy, aby skalowanie biznesu odbywało się na każdej płaszczyźnie naszej współpracy.

 
Własne narzędzia

Rozwijamy własne rozwiązania (m.in. optymalizujące feedy produktowe) oraz zaawansowane skrypty Google Ads pozwalające nam osiągać najlepsze możliwe wyniki. Dzięki temu możemy oferować pogłębioną analitykę kampanii oraz ponadprzeciętne wyniki.

 

Zobacz, kto
nam zaufał.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

KLIKNIJ USŁUGĘ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ.
Kampanie Google
Kampanie display
Kampanie tekstowe
Kampanie produktowe
Kampanie Discovery
YouTube Ads
Kampanie Demand Gen
Performance Max
Programmatic
Facebook Ads
Instagram Ads
Pinterest Ads
TikTok Ads
LinkedIn Ads
Bing Ads
Allegro
Ceneo
Criteo
Audyty kont
Kampanie B2C
Kampanie B2B

Chcesz porozmawiać o reklamach dla Twojej firmy?

Co oznacza dla nas status Google Partner Premium?

Wiadomość, że kolejny rok jesteśmy tytułowani Partnerem Premium w programie Google, utwierdza nas, że nasze podejście jest właściwe. Jako agencja stawiamy na partnerskie relacje i działania dopasowane do Klienta, a w przypadku kampanii Google Ads koncentrujemy się na efektywności i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań, które zbliżają naszych Klientów do osiągnięcia ich celów biznesowych. Google przyznaniem nam tego wyróżnienia potwierdza, że nasza strategia jest odpowiednia.

Dlaczego warto z nami pracować?

NA SERIO PARTNERSKIE

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone w innych kanałach digital.

NIE MAMY UNIWERSALNYCH STRATEGII

Elastyczne podejście

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

PATRZYMY SZERZEJ

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Szukasz agencji SEM? Porozmawiajmy!

Wolisz mailowo?

NAPISZ DO NAS NA HELLO@MBRIDGE.PL