Social media

Obserwuj nas:

Kreujemy Twoją obecność w mediach społecznościowych

Przemyślana komunikacja w social mediach może znacznie zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki, zbudować grupę lojalnych odbiorców oraz poprawić wyniki sprzedażowe. W MBridge kompleksowo obsługujemy profile firmowe na Facebooku, LinkedInie, Instagramie, X (dawniej Twitter) i innych platformach. Dopasowujemy narrację do charakteru Twojej firmy i dbamy o to, aby obecność w social mediach przekładała się na realne wyniki biznesowe.

Zobacz, kto
nam zaufał.

Jak możemy Ci pomóc?

Zobacz, na czym polega nasze wsparcie.
Analiza Twojego brandu

Dokładnie analizujemy Twoją firmę, jej tone of voice, sektor rynkowy, konkurencję i grupę docelową, aby na tej podstawie stworzyć skuteczną strategię komunikacji w mediach społecznościowych. Chcemy też poznać Twoje oczekiwania oraz dobrać odpowiednie narzędzia, które pozwolą wygodnie planować działania pomiędzy Twoim zespołem, a naszą agencją.

Strategia komunikacji

Nasze plany obejmują harmonogramy publikacji, koncepcje kreatywne oraz rekomendacje dotyczące kampanii płatnych. Opisujemy nasze założenia i pomysły, które potwierdzamy z Tobą, a następnie przechodzimy do projektowania contentu zgodnie z wyznaczonymi celami.

Zarządzanie profilami

Tworzymy angażujące posty, moderujemy komentarze, śledzimy interakcje pod postami oraz reagujemy na wysłane wiadomości. Pracujemy w oparciu o harmonogramy publikacji, aby mieć pewność, że zachowamy regularność komunikacji, ale znamy charakter social mediów i wiemy, że czasem trzeba zareagować natychmiast. Jesteśmy na to gotowi.

Raportowanie

Regularnie tworzone raporty pozwolą Ci na bieżąco śledzić wyniki profili Twojej firmy. Zestawiamy ze sobą kluczowe dla Twojego biznesu wyniki, korzystając z danych platform społecznościowych oraz zewnętrznych narzędzi. Dzięki temu możesz weryfikować wzrost liczby obserwujących, poziom ich zaangażowania, sentyment wypowiedzi, ruch na stronie pochodzący z social mediów, czy konwersje.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

KLIKNIJ USŁUGĘ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Komunikacja organiczna

Zapewniamy regularne i angażujące treści na profilach społecznościowych Twojej firmy, które budują relacje z odbiorcami i zwiększają świadomość marki. Działania te obejmują planowanie, tworzenie i publikację postów, które naturalnie przyciągają uwagę użytkowników.

Promocja postów

Promujemy najważniejsze, zwiększając ich zasięg oraz zaangażowanie pod nimi. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu docieramy do odpowiednich odbiorców, co maksymalizuje efektywność prowadzonych działań. Zarządzamy również budżetem, a wyniki regularnie raportujemy.

Kampanie płatne

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, X i innych platformach. Planujemy działania tak, aby w określonym budżecie mediowym zwiększać konwersję, generować leady lub budować rozpoznawalność marki wśród kluczowych grup docelowych.

Tworzenie treści

Tworzymy wysokiej jakości treści, które angażują odbiorców i wspierają Twoje cele biznesowe. Nasze posty są projektowane w taki sposób, aby przyciągać uwagę, budować lojalność i zachęcać do interakcji. Utrzymujemy styl komunikacji Twojej firmy, jednocześnie mając na uwadze naturalny język grupy docelowej.

Content wizualny

Projektujemy atrakcyjne grafiki, infografiki i animacje, które wspierają Twoją komunikację w mediach społecznościowych. Dbamy o to, aby każdy element wizualny był zgodny z brandingiem Twojej marki i przyciągał uwagę odbiorców.

Harmonogram publikacji

Opracowujemy i zarządzamy harmonogramem publikacji, aby zapewnić regularność i spójność Twojej komunikacji w mediach społecznościowych. Dzięki temu Twoje profile są zawsze aktywne i angażujące.

Moderacja

Aktywnie zarządzamy interakcjami z użytkownikami, odpowiadając na komentarze, wiadomości i pytania. Dbałość o szybką i profesjonalną odpowiedź buduje pozytywne relacje i zwiększa zaangażowanie społeczności wokół Twojej marki.

Monitoring mediów

Monitorujemy Twoje profile społecznościowe oraz wzmianki o Twojej marce w sieci, aby śledzić trendy, reakcje użytkowników i potencjalne kryzysy. Dzięki temu możemy szybko reagować na zmieniające się potrzeby i oczekiwania odbiorców.

Raporty

Przygotowujemy szczegółowe raporty dotyczące efektywności naszych działań w mediach społecznościowych. Analizujemy kluczowe wskaźniki, takie jak zasięg, zaangażowanie i konwersje, aby stale optymalizować nasze strategie i osiągać lepsze wyniki.

Potrzebujesz obsługi social mediów Twojej firmy?

Autentyczność i zaangażowanie są dla nas kluczowe

Social media wymagają z jednej strony dobrego planowania, z drugiej jednak konieczna jest szybka reakcja. W MBridge pracujemy na danych dotyczących m.in. grupy docelowej, zasięgów czy zaangażowania i na tej podstawie projektujemy komunikację. Planujemy posty z wyprzedzeniem, aby zachować odpowiednią regularność publikacji i cały czas podążać w wyznaczonym kierunku. Jednocześnie jesteśmy gotowi, aby szybko reagować na interakcje ze strony odbiorców, tworzyć RTMy czy zmieniać priorytety w komunikacji. Dzięki temu możemy dbać o autentyczność marki i zachowywać zgodność z działaniami realizowanymi w innych kanałach digital.

Na czym pracujemy?

Dlaczego warto z nami pracować?

NA SERIO PARTNERSKIE

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone w innych kanałach digital.

NIE MAMY UNIWERSALNYCH STRATEGII

Elastyczne podejście

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

PATRZYMY SZERZEJ

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Co mówią o nas nasi Partnerzy?

Zobacz nasze Case Study

Szukasz agencji od social mediów? Porozmawiajmy!

Wolisz mailowo?

NAPISZ DO NAS NA HELLO@MBRIDGE.PL