Strategie kreatywne

Obserwuj nas:
ŁĄCZYMY KREATYWNOŚĆ I ANALITYCZNE PODEJŚCIE

Nieszablonowe koncepcje, które zostawiają w tyle Twoją konkurencję

Tworzymy oryginalne koncepcje i przeprowadzamy niestandardowe kampanie, które przyciągają uwagę, zapadają w pamięć i zmieniają zasady gry w Twoim sektorze rynkowym. Nasze strategie dopasowujemy do charakteru Twojej marki, a następnie angażujemy wiele kanałów digital marketingu, aby docierać do Twojej grupy docelowej, budować pozytywne skojarzenia i przekuwać to w konwersję.

Kiedy potrzebujesz niestandardowych rozwiązań?

Nowa marka

Wprowadzasz nową markę na rynek i chcesz, aby od samego początku była zauważalna? Kreatywne kampanie pomogą zbudować jej silną tożsamość i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Nowy produkt

Planujesz wprowadzenie nowego produktu i potrzebujesz strategii, która wyróżni go na tle konkurencji? Analizujemy USP Twojej oferty, a następnie docieramy z nią do idealnych klientów, którym pokazujemy, że Twój produkt może rozwiązać ich problemy.

Większa świadomość

Chcesz zwiększyć świadomość swojej marki wśród szerszej grupy odbiorców? Kreatywne strategie pomogą dotrzeć do nowych klientów, przykują ich uwagę, zapadną w pamięć i zbudują trwałe relacje.

Większa sprzedaż

Masz na celu zwiększenie sprzedaży swoich produktów lub usług? Nowe rozwiązania w digital marketingu mogą skutecznie zwiększyć liczbę konwersji i przyciągnąć nowych klientów.

Nowa grupa docelowa

Zamierzasz rozszerzyć swoje działania marketingowe na nową grupę docelową? Dzięki przemyślanej strategii możesz skutecznie przyciągnąć uwagę i zainteresowanie nowego segmentu rynku.

Sytuacja na rynku

Reagujesz na zmieniającą się sytuację na rynku lub działania konkurencji? Poszukajmy wspólnie rozwiązań, dzięki którym utrzymasz przewagę konkurencyjną i dostosujesz się do nowych warunków.

Zobacz, kto
nam zaufał.

Jak planujemy kreatywne działania?

Analiza

Chcemy najpierw porozmawiać, aby dobrze zrozumieć długoterminowe cele Twojej firmy oraz krótkoterminowe oczekiwania wobec planowanych działań. Analizujemy także grupę docelową, konkurencję na rynku, tone of voice Twojej marki i jej tożsamość. Na tej podstawie możemy planować strategię, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom.

Koncepcja

Kreatywne pomysły nie powstają u nas w próżni. Analizujemy zebrane dane i insighty, aby na ich podstawie dobrać kanały, w których przebywa Twój target oraz formaty, które będą najlepiej z nim rezonować. Dopiero z tą wiedzą zaczynamy tworzyć niestandardowe koncepcje, które mają zrealizować założone cele.

Realizacja

Przejmujemy odpowiedzialność za zarządzanie projektem, budżetowanie, tworzenie potrzebnych materiałów, kreacje wizualne, negocjacje z partnerami i przeprowadzenie całej kampanii. Jesteśmy w pełni transparentni, dlatego na bieżąco monitorujemy efektywność prowadzonych działań i potwierdzamy z Tobą wdrożenie nowych pomysłów.

Raportowanie

Tworzymy dedykowane raporty, które zawierają kluczowe wskaźniki i dane. Dzięki temu możemy regularnie weryfikować performance kampanii i elastycznie zarządzać budżetem. Niezależnie od tego, czy koncentrujemy się na ROASie, poziomie zaangażowania odbiorców, AVE, czy wartości konwersji, przekazujemy Ci pełen komplet informacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

KLIKNIJ USŁUGĘ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Kreatywne strategie

Projektujemy strategie, które nie mieszczą się w tradycyjnych ramach digital marketingu. Szukamy niestandardowych koncepcji i przekuwamy je w unikalne i kreatywne rozwiązania, które angażują różne kanały, aby przyciągać uwagę Twoich odbiorców i wyróżniać markę na tle konkurencji.

Kampanie omnichannel

Planujemy i realizujemy kampanie, które integrują różne kanały marketingowe i zapewniają spójną komunikację z odbiorcami na wszystkich punktach styku z Twoją marką. Łączymy działania w ramach performance marketingu, SEO, mediów społecznościowych, contentu, kreatywnego copywritingu, kreacji, a nawet wychodzimy poza digital, aby budować spójne doświadczenie klienta i osiągać Twoje cele biznesowe.

Big Idea

Potrzebujesz spójnego konceptu na nowe działania marketingowe? Pomysłu, który będzie wyznaczał kierunek w innych kanałach digital? Niezależnie od tego, czy wprowadzasz na rynek nowy produkt, chcesz zbudować świadomość swojej marki, czy masz inne potrzeby, możemy dostarczyć Ci gotowe koncepcje lub kreatywne copy.

Działania non-paid

Realizujemy działania, które nie wymagają inwestowania budżetu w media i platformy reklamowe. Projektujemy zmiany w obrębie Twojej witryny, pracujemy nad komunikacją do mediów, tworzymy treści i przekazy oraz angażujemy kanały Twojej marki, dbając o to, aby każde działanie zwracało uwagę Twoich odbiorców.

Działania paid

Realizujemy kampanie reklamowe w Google, innych wyszukiwarkach, na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, TikToku i Pintereście. Wykupujemy placementy reklamowe u wybranych wydawców, realizując z nimi także inne formy promocji. Współpracujemy z influencerami, dużymi portalami oraz naszymi partnerami, którzy zaangażują się w Twoją kampanię, jeśli zdecydujemy, że wychodzimy daleko poza digital.

Strony docelowe

Projektujemy skuteczne landing pages, które konwertują. Zachowujemy pełną zgodność z brandingiem Twojej marki oraz założeniami koncepcyjnymi naszej wspólnej strategii. Dzięki temu nowa strona docelowa będzie istotnym uzupełnieniem wszystkich prowadzonych działań i pozwoli zamienić użytkowników w lojalnych klientów.

Content

Tworzymy krótkie treści, zręczne hasła reklamowe, copy na banery i slogany, które wyrażają big idea wielokanałowych kampanii. Piszemy także eksperckie artykuły, treści na bloga i informacje prasowe. Projektujemy sekcje contentowe, komunikację do social mediów, a nawet scenariusze webinarów.

Creation

Tworzymy treści wizualne, takie jak kreacje do artykułów, infografiki, składy e-booków, broszur i case studies. Możemy także zaprojektować banery na stronę lub do kampanii reklamowych, materiały na potrzeby social media lub inne formaty, których potrzebujesz. Proponujemy własne koncepcje lub bazujemy na przesłanych materiałach i projektujemy zgodnie z brandingiem Twojej marki, aby content wizualny był kolejnym elementem w Twojej spójnej strategii digital marketingu.

Zarządzanie projektem

Planujesz kampanię wewnątrz firmy, ale potrzebujesz zewnętrznych konsultacji lub kogoś, kto zajmie się zarządzaniem projektem? Możemy przejąć od Ciebie tę rolę i w ramach naszej współpracy wspierać burze mózgów, kontrolować budżet oraz skutecznie realizować zaplanowane działania.

Zrobimy razem niestandardową kampanię?

Kreatywność nigdy nie działa w próżni

Nasze podejście do strategii kreatywnych opiera się na głębokim zrozumieniu Twojej marki i jej unikalnych potrzeb. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, w którym staramy się znaleźć najbardziej dopasowane rozwiązania, wyróżniające Twoją markę na tle konkurencji. Kreatywność jest naszym narzędziem pracy, ale koncepcje, które tworzymy, nigdy nie powstają w oderwaniu od kontekstu Twojej firmy, konkurencji, grupy docelowej, czy sytuacji na rynku. Zanim zaczniemy planowanie, najpierw dokładnie analizujemy szereg danych i insightów, aby mieć pewność, że proponowane rozwiązania nie tylko będą atrakcyjne i przyciągające uwage, ale przede wszystkim będą rezonować z Twoim targetem i pomogą zrealizować nawet najbardziej ambitne cele marketingowe.

Na czym pracujemy?

Dlaczego warto z nami pracować?

NA SERIO PARTNERSKIE

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone w innych kanałach digital.

NIE MAMY UNIWERSALNYCH STRATEGII

Elastyczne podejście

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

PATRZYMY SZERZEJ

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Zobacz co u nas

Szukasz kreatywnych rozwiązań i nieszablonowych strategii? Porozmawiajmy!

Wolisz mailowo?

NAPISZ DO NAS NA HELLO@MBRIDGE.PL