E-book: SEO dla bloga sklepu internetowego – jakich zasad warto się trzymać?

MBridge - Marketing Experts,

SEO dla bloga firmowego

Blog firmowy nie tylko służy do informowania o nowościach czy promocjach, ale stanowi także część strategii marketingowej – zwłaszcza jeśli zadbasz o jego wymiar SEO. Tworząc treści blogowe zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google, możesz zarówno zadbać o lepsze wyniki pozycjonowania swojej strony, jak i przekazać potencjalnym klientom sporą dawkę wiedzy. Jak jednak stworzyć odpowiedni blog SEO? O czym pamiętać?

Przygotowaliśmy e-book, dzięki któremu dowiesz się, jak prowadzić blog firmowy, aby faktycznie pozyskiwał dla twojego sklepu wartościowy ruch.

W e-book-u „SEO dla bloga sklepu internetowego – jakich zasad warto się trzymać?” przeczytasz m.in. o:

  • Współczesnej ścieżce zakupowej online.
  • Powiązaniu bloga z całą domeną.
  • Monitorowaniu wyników bloga.
  • Optymalizacji bloga firmowego.
  • Tym, że treści SEO to nie tylko tekst.

E-book można pobrać TUTAJ.

Zobacz też nasze dwa case studies dla klientów Smyk oraz Netia – w których pokazujemy, jak blogi firmowe przyczyniły się do wzrostu ruchu organicznego!

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

MBridge - Marketing Experts

MBridge - Marketing Experts

Polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie. Specjalizuje się w SEO, SEM, content marketingu, analityce internetowej, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwie strategicznym z zakresu marketingu online. Obecnie realizuje działania m.in. dla Unilever, Smyk, MediaMarkt, Netia, Signify, Recman.