MBridge rozpoczyna pracę dla platformy e-learningowej Vertabelo

Joanna Kasiedczak,

Od września rozpoczęliśmy pracę dla Vertabelo, platformy e-learningowej oferującej interaktywne kursy oraz treści z zakresu programowania.

Vertabelo na rynku zadebiutowało w 2013 r., od tego czasu marka dynamicznie rozwija swoje usługi. Obecnie platforma umożliwia m.in. naukę języków programowania: SQL, R, Python. Na stronie dostępne są również treści związane z projektowaniem baz danych m.in. Design Fundamentals czy Example Models.

Dla marki realizujemy działania z zakresu SEO oraz SEM. Celem współpracy jest zwiększenie ruchu z organicznych oraz płatnych wyników wyszukiwania Google, oraz promocja oferty Vertabelo.

Naszym nadrzędnym celem jest wzrost świadomości marki wśród użytkowników.

 

Współpraca z MBridge – Marketing Experts to kolejny krok w rozwijaniu platformy. Obecnie naszym celem jest dotarcie, do jak największej rzeszy osób zainteresowanych naszym produktem. Uważamy, że zapotrzebowanie na kursy online będzie wciąż wzrastać, dlatego podejmujemy kolejne kroki, aby stale ulepszać stronę — mówi Maciej Głowacki, Head of Growth @ Vertabelo.

Joanna Kasiedczak

Joanna Kasiedczak

PR Specialist w MBridge – Marketing Experts. Odpowiada za działania komunikacyjne oraz wizerunkowe. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą public relations związana od trzech lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach Walk PR oraz Clear Communication Group.