MBridge nawiązało współpracę z mFinanse

Julia Piklikiewicz,

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z mFinanse, spółką będącą częścią Grupy mBanku.

W ramach współpracy, MBridge odpowiedzialne jest za prowadzenie kompleksowych działań digital dla serwisu www.mfinanse.pl oraz prowadzenie wizytówek placówek w Google Moja Firma. Po stronie MBridge działania koordynuje Maciej Brożonowicz, COO w MBridge – Marketing Experts. 

Po udanej współpracy przy wdrożeniu nowej strony internetowej postanowiliśmy kontynuować współpracę z MBridge. Powierzyliśmy agencji promocję naszej domeny, gdyż mamy pełne przekonanie, że rozumieją nasze potrzeby oraz oczekiwania. Liczymy na to, że to będzie długa, a przede wszystkim owocna współpraca – mówi Marta Oleksiak, Digital Marketing Manager w mFinanse. 

Spółka mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego należącą do Grupy mBanku. Prowadzi ponad 200 placówek na terenie całej Polski. Zapewnia klientom doradztwo finansowe oraz zarządzanie finansami. Oferuje zarówno rachunki osobiste i kredyty hipoteczne oraz konsumpcyjne, jak i produkty biznesowe – rachunki, kredyty i leasing. 

Julia Piklikiewicz

Julia Piklikiewicz

Junior PR Specialist w MBridge - Marketing Experts. Zajmuje się tworzeniem i redagowaniem treści eksperckich oraz wyszukiwaniem i analizą informacji. Pasjonatka hodowania roślin parapetowych.