MBridge nawiązało współpracę z mFinanse

Julia Piklikiewicz,

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z mFinanse, spółką będącą częścią Grupy mBanku.

W ramach współpracy MBridge odpowiedzialne jest za prowadzenie działań z zakresu SEO, performance marketingu oraz analityki internetowej. Ponadto agencja odpowiada za prowadzenie wizytówek placówek mFinanse w Google Moja Firma. Po stronie MBridge działania koordynuje Maciej Brożonowicz, COO w MBridge – Marketing Experts. 

Po udanej współpracy przy wdrożeniu nowej strony internetowej postanowiliśmy kontynuować współpracę z MBridge. Powierzyliśmy agencji promocję naszej domeny, gdyż mamy pełne przekonanie, że rozumieją nasze potrzeby oraz oczekiwania. Liczymy na to, że to będzie długa, a przede wszystkim owocna współpraca – mówi Marta Oleksiak, Digital Marketing Manager w mFinanse. 

Spółka mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego należącą do Grupy mBanku. Prowadzi ponad 200 placówek na terenie całej Polski. Zapewnia klientom doradztwo finansowe oraz zarządzanie finansami. Oferuje zarówno rachunki osobiste i kredyty hipoteczne oraz konsumpcyjne, jak i produkty biznesowe – rachunki, kredyty i leasing. 

MBridge – Marketing Experts to polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie. Głównymi specjalizacjami MBridge są obszary takie jak: SEO, SEM, content marketing, analityka internetowa, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwo strategiczne z zakresu marketingu online. MBridge realizuje obecnie działania dla takich klientów jak: Smyk, Gandalf, Signify, Recman czy Unilever.

Julia Piklikiewicz

Julia Piklikiewicz

Junior PR Specialist w MBridge - Marketing Experts. Zajmuje się tworzeniem i redagowaniem treści eksperckich oraz wyszukiwaniem i analizą informacji. Pasjonatka hodowania roślin parapetowych.