Nowe twarze w MBridge oraz awans w dziale SEO

Czwarty kwartał w MBridge — Marketing Experts kończymy z dużą liczbą nowych projektów i wyzwań. Jednak zanim przedstawimy całoroczne podsumowanie i opowiemy o tym, co się działo w firmie w 2022 roku, tradycyjnie przybliżamy zmiany, które zaszły w naszym zespole w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Awans w dziale SEO

Dział SEO zdobył nową Junior SEO Specialist. Aneta Zając, która rozpoczęła pracę w kwietniu na stanowisku SEO Assistant, w październiku otrzymała awans na stanowisko młodszej specjalistki. 

Aneta stuprocentowo pracuje zdalnie z Wrocławia i na co dzień wspierała działania swojego działu. Wraz z awansem, zakres obowiązków poszerzył się o kilka samodzielnie prowadzonych projektów, czego ogromnie gratulujemy i jesteśmy przekonani o przyszłych sukcesach. 

Dodatkowo Aneta miała swój debiut na naszym blogu, na którym niedawno opublikowała tekst na temat Raportu Indeksowania Filmów w GSC.

Cieszę się bardzo, że moja praca została doceniona i dalej będę mogła rozwijać się w MBridge. Zespół dał mi wiele wsparcia oraz przestrzeni na realizację własnych projektów. Jestem wdzięczna, że mogę zdobywać doświadczenie w SEO u boku tak doświadczonych specjalistów.

Aneta Zając, Junior SEO Specialist

Nowe stażystki w działach Performance Marketing oraz Analityki

W ostatnim wpisie o awansach w MBridge wspominaliśmy o zmianach, jakie zaszły w dziale Analityki.

Tym razem do zespołu analiz dołączyła nowa osoba, którą jest Maria Antoniewicz. 

Marysia rozpoczęła u nas program stażowy w grudniu i aktualnie obejmuje stanowisko Web Analytics Intern. Do jej codziennych zadań należy wsparcie działu analityki w prowadzonych pracach nad projektami klientów oraz oczywiście intensywna nauka nowych umiejętności. 

Do zespołu Performance Marketingu dołączyła natomiast Oliwia Brajewska, która rozpoczęła staż w listopadzie. Oliwia na stanowisku Performance Marketing Intern odpowiada za pomoc w prowadzonych działaniach swojego nowego działu oraz rozwija swoją wiedzę w zakresie planowania i optymalizacji płatnych kampanii reklamowych w internecie.

Nowe stanowisko — Marketing Specialist

Wraz z końcem września do zespołu MBridge dołączyła również Aleksandra Ziemba, która objęła stanowisko Marketing Specialist. Działania, które podjęła Ola, skupiają się na komunikacji naszej agencji, zwiększeniu świadomości brandu wśród klientów i potencjalnych kandydatów oraz budowaniu zainteresowania naszymi usługami na rynku. To już trzecia osoba, oprócz Ani Szewczyk oraz Anety Zając, która swoje zadania, na co dzień wykonuje z Wrocławia.

Ani sekundy nie wahałam się, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do MBridge. Nastawienie na pracę zespołową i dobrą atmosferę, imponujące portfolio klientów oraz (bardzo ważna dla mnie) możliwość pracy zdalnej utwierdziły mnie w przekonaniu, że będzie to ciekawa przygoda na mojej ścieżce kariery. Nie pomyliłam się i od kilku miesięcy rozwijam się w firmie, robiąc to, co lubię i to z fajnymi ludźmi u boku.

Aleksandra Ziemba, Marketing Specialist

Musimy przyznać, że ten okres zdominowały u nas dziewczyny! Trzymamy kciuki za cały Zespół w kolejnych awansach, a nowym osobom życzymy powodzenia i jak najwięcej ciekawych projektów w MBridge. 

Jeśli również chcesz dołączyć do grona naszych specjalistów, koniecznie sprawdź nasze aktualne rekrutacje w zakładce kariera

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!