Awanse w MBridge - czerwiec 2022

Czerwcowe awanse w MBridge – Marketing Experts

Zespół MBridge – Marketing Experts nie tylko powiększa się o nowe osoby, ale także stale podnosi swoje kompetencje. Najlepszym tego dowodem są awanse odnotowane w dziale SEO i Performance marketingu. Aleksandra Szoblik po półtora roku na stanowisku juniorskim awansowała do roli Performance Marketing Specialist. Podobnie Joanna Alberska z działu SEO, która objęła stanowisko SEO Specialist. Z kolei Łukasz Rusek, dawny SEO Assistant, będzie teraz wspierał pracę działu na stanowisku Junior SEO Specialist.

Awanse w dziale Performance

Aleksandra Szoblik - Performance Marketing Specialist

Aleksandra Szoblik dołączyła do MBridge – Marketing Experts w styczniu 2021 roku. Zaczynała od trzymiesięcznego stażu, w efekcie którego zdecydowała się zostać w firmie na stanowisku juniorskim. Obecnie Aleksandra objęła funkcję Performance Marketing Specialist i wspiera dział Performance Marketingu, którego managerem jest Piotr Świniarski. Ola ma pod swoimi skrzydłami klientów z branży modowej, sportowej, telekomunikacyjnej i technologicznej, a także z sektora szeroko pojętych nieruchomości, dla których realizuje kampanie w Google Ads.

Awanse w dziale SEO

Joanna Alberska - SEO Specialist

Ścieżka zawodowa Joanny Alberskiej wyglądała bardzo podobnie. Jest związana z MBridge od lutego 2020 roku. Również zaczynała od trzymiesięcznego stażu, obejmując następnie stanowisko juniorskie. Po dwóch latach nieustannego rozwoju przyszedł dla niej czas na nowe wyzwania na stanowisku SEO Specialist. Asia obecnie wspiera dział SEO w realizacji zaplanowanych strategii, koncentrując się przede wszystkim na link buildingu, publikacji treści i budowaniu widoczności domen przede wszystkim marek modowych, kosmetycznych i turystycznych.

Łukasz Rusek - Junior SEO Specialist

Łukasz Rusek posiada doświadczenie w branży e-commerce, a do MBridge – Marketing Experts dołączył jako SEO Assistant. Począwszy od października 2021 roku Łukasz wspierał zespół w codziennych wyzwaniach. Zaangażowanie i coraz większe kompetencje przełożyły się na awans do roli Junior SEO Specialist, a w ramach nowych obowiązków Łukasz analizuje widoczność serwisów w organicznych wynikach wyszukiwania, bada potencjał nowych fraz kluczowych oraz zajmuje się optymalizacją meta danych i contentu.

Warto nadmienić, że Łukasz Rusek współpracuje z nami zdalnie i był pierwszym pracownikiem zdalnego zespołu, który w ostatnich miesiącach powiększył się o kilka dodatkowych osób. O naszym podejściu do pracy zdalnej więcej piszemy w podsumowaniu roku 2021 w MBridge.

W dziale SEO, którego managerem niezmiennie pozostaje Tomasz Klusek, niedawno awansował także Maciej Orpik, obejmując stanowisko SEO Team Leadera.

W pełni zasłużone awanse w MBridge to rezultat wciąż podnoszonych kompetencji oraz ogromnego zaangażowania naszego zespołu, jednak zmiany w strukturze naszej agencji to także część strategii rozwoju, która jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów w kontekście synergii wielu elementów z zakresu digital marketingu.

💪💪💪 Ola, Asia, Łukasz – cieszymy się, że jesteście z nami i trzymamy kciuki za sukcesy w nowych wyzwaniach!

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!