Współpraca SEO MBridge i Climate Strategies Poland

MBridge – Marketing Experts wesprze Fundację Climate Strategies Poland w działaniach SEO

W maju 2022 roku rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Climate Strategies Poland. Jako MBridge – Marketing Experts będziemy wspierać Climate Strategies Poland w działaniach SEO.

Kilka słów o Fundacji Climate Strategies Poland

Climate Strategies Poland to Fundacja, której celem jest spowalnianie zmiany klimatu. Do działań doświadczonego zespołu, który dogłębnie rozumie wyzwania związane z klimatem i posiada mocny kontekst biznesowy, należy m.in. obliczanie emisji CO2 generowanego przez firmy, usługi i produkty, a następnie tworzenie strategii, które długofalowo pozwolą zredukować ślad węglowy i środowiskowy. Zadaniem Fundacji jest także edukacja klimatyczna szczególnie firm i samorządów. Wśród klientów i partnerów Climate Strategies Poland znajdują się m.in. firma telekomunikacyjna Orange, banki Millennium i MBank oraz firma z branży spożywczej Maspex.

W Climate Strategies Poland wierzymy, że decyzje firm, miast, ale też wspólne działania mogą w ogromnym stopniu wpłynąć na spowolnienie zmiany klimatu, wiemy też jak ważne jest poszerzanie świadomości na temat nieuchronnej katastrofy klimatycznej oraz tego, jak można ją spowolnić. Dlatego też, staramy się trafić do jak największej liczby firm i samorządów. Wierzymy, że współpraca z tak skutecznym partnerem jak MBridge pomoże nam zwiększyć widoczność SEO naszego serwisu, co pozwoli nam w realizacji naszych celów strategicznych

mówi dr Agnieszka Liszka-Dobrowolska, dyrektor Fundacji Climate Strategies Poland.

Współpraca Climate Strategies Poland z MBridge

Climate Strategies Poland tworzą ludzie, dla których stan klimatu w Polsce i na świecie jest niezwykle ważny. W MBridge również mamy na uwadze lepszą przyszłość naszej planety, dlatego cieszymy się, że Climate Strategies Poland dołącza właśnie do grona naszych Partnerów. Głównym celem naszych wspólnych działań będzie optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dział SEO w MBridge – Marketing Experts skoncentruje się na zwiększeniu widoczności strony w organicznych wyszukiwaniach Google, co – mamy ogromną nadzieję – przełoży się na poszerzenie świadomości społecznej na temat ochrony klimatu.

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!