5-lecie pracy w MBridge naszych specjalistek!

Długofalowa współpraca, budowana na zaufaniu, wspólnych celach i wzajemnym wsparciu, stanowi fundament sukcesu organizacji. W MBridge zawsze staramy się, aby w naszym zespole tworzyć przyjazną atmosferę, a także możliwości do rozwoju i pracy przy ciekawych projektach. Najprawdopodobniej właśnie przez to, kolejny rok z rzędu mogliśmy świętować 5-lecie pracy, tym razem naszych wspaniałych specjalistek! Z tej okazji wybraliśmy kompletnie inny format wydarzenia! Jaki? Sprawdźcie! 

Krok pierwszy: praca z biura i lunch day 

W ubiegły czwartek niemal cały Zespół MBridge spotkał się celebrować jubileusz czterech, bardzo ważnych osób z naszej agencji — Agnieszki, Julii, Uli oraz Asi.

Dzień rozpoczęliśmy od wspólnej pracy, jednak zamiast na Wita Stwosza 40, spotkaliśmy się w jednym z warszawskich workspace’ów. Była to świetna odmiana, a my mieliśmy możliwość przetestować, jakby to było pracować w innym formacie, niż zazwyczaj.

Pomimo tymczasowej zmiany miejsca, nie zapomnieliśmy o jednej z naszych najważniejszych tradycji! W końcu, w takim dniu nie mogło zabraknąć lunch day’a. Jako że jesienna aura jeszcze nie dała o sobie znać, zamiast zamawiać jedzenie, poszliśmy spacerem, aby zjeść w restauracji. Co do decyzji, gdzie powinniśmy zrobić lunch, zdania były podzielone. Jedna grupa wybrała kuchnię włoską, a druga zaufała smakom kuchni azjatyckiej. 

Krok drugi: kreatywny warsztat i głośne sto lat

Ostatnia integracja z okazji 5-lecia pracy Tomka, Mateusza oraz Piotra odbyła się w rozrywkowej aurze, gdzie towarzyszyły nam automaty na żetony, kręgle i stroboskopy. Tym razem stwierdziliśmy, że zmienimy koncepcję na nasze spotkanie i główną atrakcją był warsztat malowania obrazów przy winie.

Okazało się, że w naszym zespole, osoby z ogromną wiedzą zawodową mają w sobie jeszcze ogromne pokłady kreatywności i talentu artystycznego! Nad całością zajęć czuwała profesjonalna artystka, która służyła wsparciem w dodawaniu światło-cienia i trójwymiarowej formy na nasze płótna. Kieliszki cały czas były uzupełniane winem przez opiekunów wydarzenia, a my mogliśmy w pełni oddać się przelaniu swoich uczuć na papier. Część z nas postawiła na abstrakcję, inni wybrali zachody słońca, pejzaże,  martwą naturę, czy też jamniki albo pandy — koncepcje były nieograniczone!

Po warsztatach malarskich przyszedł czas na przemowę naszego CEO — Maćka Brożonowicza, który w kilku słowach podziękował gwiazdom wieczoru za ich wkład w sukces agencji oraz niesamowitą energię, wnoszoną do zespołu niezmiennie od 5 lat. Nie zabrakło również tortu, a całość uświetniła pyszna kolacja. 

Okazja do spotkania była zdecydowanie wyjątkowa, a my jesteśmy szczęśliwi i dumni, że mogliśmy spotkać się i celebrować to wydarzenie w tak licznym gronie. Jak zawsze rozmowy przerywane były głośnymi wybuchami śmiechu i sporą porcją żartów, co tylko potwierdza, że w MBridge lubimy ze sobą pracować, ale także spędzać wspólnie czas poza realizacją standardowych tasków w godzinach pracy.

Jak swoje 5 lat w MBridge podsumowują nasze jubilatki?

Ostatnie 5 lat w MBridge było dla mnie możliwością rozwoju, pogłębiania posiadanej wiedzy oraz nauki nowych rzeczy. Dziękuję za docenienie i zaufanie. Bardzo się cieszę, że mogę pracować w tak zgranym zespole specjalistów i specjalistek, którzy stanowią motywację do pracy i zawsze są w pogotowiu, żeby rzucić inspiracją dla nowych pomysłów. W tej pracy zdecydowanie nie jest nudno, a na rutynę nie ma zbytnio szans! 

Agnieszka Turbakiewicz, Project Manager

5 lat temu zaczęłam pracę w MBridge jako stażystka w dziale contentu –i z perspektywy czasu wiem, że to była najlepsza decyzja z możliwych. W ciągu tych lat nie tylko wiele się nauczyłam oraz starałam się być wsparciem dla moich klientów oraz współpracowników, ale także poznałam świetnych ludzi i zdecydowałam, w którym kierunku chcę się rozwijać.

Obecnie pracuję zarówno z contentem, jak i z lubianym przeze mnie SEO – nie muszę wybierać, a moje stanowisko jest dokładnie tym, czego chciałam. Praca w MBridge daje mi satysfakcję, jestem dumna z wyników, jakie osiągamy wspólnie z naszymi klientami, a co więcej – nasz zespół to świetna grupa ludzi, których po prostu nie da się nie lubić!

Urszula Żupnik, SEO Content Team Leader

5 lat w MBridge zleciało w mgnieniu oka, a był to zdecydowanie czas pełny rozwoju, nauki oraz analizowania (nie tylko wykresów)! To dzięki agencji rozwinęłam SEOwe skrzydła, jednak trzeba podkreślić, że cały ten okres, oprócz zawodowych wyzwań, był również pełen śmiechu i zawiązywania przyjaźni. Praca w zespole, który istnieje w MBridge, to czysta przyjemność. Dziękuję za te 5 wspólnych lat wszystkim współpracownikom, mimo że czasami „to zależy”, to z Wami jest dużo łatwiej!

Julia Kwaśnik, SEO Specialist

W ciągu 5 lat pracy w MBridge miałam okazję pracować przy wielu bardzo ciekawych projektach, które bez wątpienia rozwinęły mnie jako copywriterkę. W tej chwili specjalizuję się przede wszystkim w treściach B2B. We współpracy z ekspertami branżowymi tworzę rozbudowane materiały (artykuły, case studies, broszury), które mają za zadanie w możliwie przystępny i angażujący sposób zaprezentować określone rozwiązania oraz ich główne korzyści.

W międzyczasie rozpoczęłam również pracę nad własnym projektem, czyli podcastem „Przed obrazem – muzeum w słuchawkach”, w którym przybliżam słuchaczom kolekcje największych europejskich muzeów. To dla mnie okazja do sprawdzenia się w zupełnie nowym formacie, czyli treściach audio.

Joanna Żelazińska, Copywriter

Na przestrzeni tych kilku lat, mogliśmy obserwować ogromny rozwój, jaki przeszła każda z naszych specjalistek. Jesteśmy dumni i składamy dziewczynom ogromne gratulacje, a na przyszłość, życzymy samych ciekawych wyzwań i dużo konsekwencji w realizacji swoich celów — jesteśmy pewni, że możecie osiągnąć wszystko, co sobie postanowiłyście!  

Cieszymy się, że nasz zespół wyznaje podobne wartości. Stanowimy grupę osób, które są zaangażowane, nie boją się wychodzić z inicjatywą, a do tego budują relacje i wspierają się w codziennych wyzwaniach. 
Jeśli również chcesz dołączyć do grona Marketing Experts, rozwinąć zawodowe skrzydła, a przy tym pracować w przyjaznej atmosferze, sprawdź naszą zakładkę kariera i aplikuj!

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!