5-lecie pracy w MBridge!

W MBridge wiemy, że docenianie pracowników to jedna z kluczowych wartości firmy. Staramy się dbać o relacje i budować zespół, który lubi ze sobą współpracować, dlatego szczególnie ważne są dla nas integracje.

W ubiegły czwartek spotkaliśmy się, aby świętować wyjątkową okazję. Mateusz, Tomek oraz Piotr już od 5 lat budują sukcesy klientów MBridge, jak i samej firmy. 

Jak uczciliśmy tę rocznicę? 

Pierwszy etap: Pizza Day

Od czasu wprowadzenia możliwości pracy zdalnej, wiele osób mieszka w różnych częściach Polski. Tym bardziej cieszymy się, że tak chętnie przybyły one do Warszawy celebrować z naszymi “5-latkami”. 

Naszą siedzibę odwiedziły osoby ze stolicy, ale również z okolicy Kielc, Wrocławia czy też Mazur. 

Aby jeszcze bardziej umilić ten dzień, po raz kolejny zorganizowaliśmy Lunch Day. To już nasza tradycja, w ramach której MBridge organizuje catering dla całego zespołu pracującego tego dnia w biurze. A tym razem okazja była naprawdę wyjątkowa. Idealna przerwa w pracy? Ta na pizzę i wspólne rozmowy!

Drugi etap: Rozrywka w salonie gier

Oficjalne świętowanie rozpoczęło się wieczorem w lokalu HULA KULA, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. 

Wierzymy, że budowanie wspomnień jest bardzo ważne, więc Panowie otrzymali vouchery do wykorzystania na niezwykłe przeżycia. Mamy nadzieję, że taki prezent pozwoli im spędzić ciekawie czas oraz doświadczyć niesamowitych emocji. Aby realizacja prezentu, była jeszcze łatwiejsza, jubilaci dostali również dodatkowy dzień urlopu.

Czekamy z niecierpliwością, na jakie rozrywki padną wybory i jakie będą towarzyszyły im wrażenia! Może jazda ferrari lub skok na bungee? 

Po wręczeniu prezentów, głośnym sto lat śpiewanym nad tortem i podziękowaniach dla Tomka, Mateusza i Piotrka przyszedł czas na zabawę. 

Przez cały wieczór towarzyszyła nam muzyka, pyszne jedzenie oraz open bar. Dla chętnych osób były dostępne tory do gry w kręgle oraz przeróżne automaty. Klimat nawiązywał do amerykańskich salonów gier, co jeszcze bardziej sprzyjało budowaniu fajnej atmosfery.

Obchody 5-lecia pracy Mateusza, Tomka i Piotrka były wspaniałą okazją do spędzenia wspólnie czasu. Nie zabrakło ogromnej ilości śmiechu, rozmów i żartów, a to potwierdza jedynie fakt, że w MBridge lubimy ze sobą pracować.

Co o tych 5 latach w MBridge mówią nasi jubilaci? 

 

Zdecydowanie mogę powiedzieć, że te ostatnie 5 lat pozwoliło mi się rozwinąć zawodowo. W MBridge zrealizowaliśmy wiele ciekawych kampanii. Nie brakowało wyzwań, a za co jestem szczególnie wdzięczny to możliwość testowania innowacyjnych pomysłów, nieszablonowych podejść do każdego klienta i kreatywnych rozwiązań. 

Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager

5 lat pracy w MBridge to dla mnie przede wszystkim okres intensywnego budowania zespołu SEO,  a głównym źródłem satysfakcji jest dla mnie możliwość uczestniczenia w rozwoju zawodowym osób z naszego działu, obserwowanie ich postępów oraz osiąganych wyników. W związku z tym chciałbym, więc bardzo podziękować całemu zespołowi SEO!

Przez ten czas również ja sam bardzo wiele mogłem się nauczyć, pracując z bardziej doświadczonymi kolegami i koleżankami. Był to dla nas wszystkich intensywny czas poszerzania wiedzy oraz gromadzenia cennego doświadczenia. W tym okresie osiągnęliśmy bardzo dużo, a ja cieszę się, że mogę w tym procesie uczestniczyć, pracując w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, również z przedstawicielami innych działów MBridge, których pomoc jest często nieoceniona. 

Tomasz Klusek, SEO Manager

Rozpocząłem swoją współpracę z MBridge jako copywriter, a obecnie odpowiadam za dział Contentu i naszego marketingu, który tworzą świetne osoby. Zatrudnianie takich świetnych osób to domena naszej całej agencji, bo MBridge naprawdę dba o dobrą atmosferę w firmie. Nie chcę tutaj nadużywać pustych fraz, ale mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że na serio gramy do tej samej bramki i nie ma miejsca na niezdrową rywalizację.

W ciągu 5 lat w MBridge zmienił się też mój zakres obowiązków i bardzo doceniam to, że w agencji nie pracujemy na gotowych schematach, ale mamy dużą swobodę w proponowaniu rozwiązań. Dzięki temu pracując z nawet bardzo dużymi brandami, możemy tworzyć skrojone na miarę koncepcje, co jest plusem dla klienta, który otrzymuje ofertę dopasowaną do faktycznych potrzeb, a także dla nas, bo jako zespół mamy duży wpływ na to, w jakim kierunku rozwija się MBridge.

Mateusz Kwiatkowski, Content Manager

 

Cieszymy się, że budujemy zespół, gdzie lojalność oraz możliwość stałego rozwoju pozwalają podejmować długofalową współpracę, nie tylko klientom, ale także pracownikom. 

Jesteśmy nastawieni na partnerskie relacje w biznesie i staramy się egzekwować to na wszystkich płaszczyznach działania, również we współpracy z naszym teamem.

Jeśli też chcesz dołączyć do grona specjalistów MBridge i tworzyć z nami przyjazne miejsce pracy, sprawdź zakładkę kariera i aplikuj już dziś! 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!