MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę z Exim Tours

W sierpniu 2022 roku agencja interaktywna MBridge – Marketing Experts  rozpoczęła współpracę z biurem podróży Exim Tours. Naczelnym celem MBridge jest zwiększenie widoczności oferty Klienta w wyszukiwarce Google poprzez działania SEO oraz Google Ads. Równolegle agencja wspiera analitykę biznesową Exim Tours.

Po stronie SEO za działania dla Exim Tours odpowiada Joanna Alberska – SEO Specialist – oraz manager działu Tomasz Klusek. Aktualnie trwają prace nad kompleksową analizą techniczną witryny oraz jej optymalizacją. Rozpoczęły się również działania content marketingowe, mające na celu zbudowanie na stronie sekcji blogowej oraz pozyskanie wartościowych linków z zewnętrznych witryn.

Koordynacji kampanii Google Ads podjął się Piotr Świniarski – Performance Marketing Manager, natomiast nad całym projektem czuwa Piotr Grabarczyk – Digital Strategist. W wybranych działaniach uczestniczą również specjaliści z działów Contentu i Analityki.

W przeszłości mieliśmy już okazję prowadzić działania SEO dla firm z branży turystycznej, ale pandemia znacząco zmieniła trendy w tym sektorze. Tym większym wyzwaniem będzie dla nas współpraca z Exim Tours. Liczymy na to, że uda nam się zrealizować cele, jakie przed sobą postawiliśmy i przyszłoroczne wakacje będą należeć do Exim Tours.

– mówi Tomasz Klusek, SEO Manager w MBridge – Marketing Experts

Marketing to klucz do sukcesu każdej firmy, a dobrze prowadzony online marketing to obecnie podstawa. Nawiązując współpracę z agencją MBridge postawiliśmy przed sobą wiele celów, do których sukcesywnie dążymy. Przed nami dużo pracy, ponieważ konkurencja nie śpi, ale wierzę, że łącząc siły, wiedzę i doświadczenie odniesiemy sukces.

– dodaje Dominika Jurkowska, Manager ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Agencyjnej Biura Exim Tours

Exim Tours to czeskie biuro podróży działające nieprzerwanie od 1993 roku. Dynamiczny rozwój sprawił, że firma obecna jest także na rynku polskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim, stając się czołowym touroperatorem w Europie Środkowej.

Wśród kierunków oferowanych przez Exim Tours znajdują się zarówno kraje europejskie, jak i dalekie, egzotyczne destynacje. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych Exim S.A. posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia podróży).

Exim Tours jest laureatem wielu branżowych nagród oraz certyfikatów, spośród których warto wymienić Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora. Rzetelność operatora potwierdza również członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki.

***

MBridge – Marketing Experts to polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie. Głównymi specjalizacjami MBridge są obszary takie jak: SEO, SEM, content marketing, analityka internetowa, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwo strategiczne z zakresu marketingu online. MBridge realizuje obecnie działania dla takich klientów jak: Smyk, MediaMarkt, Netia, Signify czy Unilever.

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!