MBridge rozpoczyna współpracę z grupą Unilever

Joanna Kasiedczak,

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła działania dla portalu kulinarnego Przepisy.pl należącego do grupy Unilever.

Od października 2018 roku odpowiadamy za prowadzenie działań z zakresu SEO oraz content marketingu. Współpraca ma na celu zwiększenie widoczności treści zamieszczonych na stronie Przepisy.pl w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Przepisy.pl to jeden z najpopularniejszych polskich portali kulinarnych należący do koncernu Unilever, lidera branży FMCG. Na stronie internetowej użytkownicy znajdą blisko 30 tys. przepisów kulinarnych, artykuły poradnikowe oraz tematyczne e-booki. Projekt wspierany jest przez marki produktów żywnościowych: Knorr, Hellmann’s, Rama, Kasia, Lipton, Algida oraz Carte D’or.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Joanna Kasiedczak

Joanna Kasiedczak

PR Specialist w MBridge – Marketing Experts. Odpowiada za działania komunikacyjne oraz wizerunkowe. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą public relations związana od trzech lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach Walk PR oraz Clear Communication Group.