MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę z Coffeedesk.pl

Joanna Kasiedczak,

Od marca 2020 roku agencja interaktywna MBridge – Marketing Experts odpowiada za prowadzenie działań SEO dla Coffeedesk.pl, polskiego sklepu internetowego.

W ramach współpracy agencja interaktywna będzie odpowiedzialna przede wszystkim za optymalizację strony internetowej, a także opublikowanych na niej treści. Działania mają na celu zwiększenie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Ze strony agencji prace nadzoruje Tomasz Klusek, SEO Manager w MBridge — Marketing Experts.

Coffeedesk.pl to polski sklep online, który oferuje największy na rynku wybór kaw jakości speciality, herbat oraz akcesoriów do ich parzenia. Każdy miłośnik kawy znajdzie tam coś dla siebie, niezależnie czy jest profesjonalistą, czy parzy kawę w domowych warunkach — od ekspresów do kawy, przez młynki do mielenia ziaren, aż po akcesoria do alternatywnych metod parzenia.

Joanna Kasiedczak

Joanna Kasiedczak

PR Specialist w MBridge – Marketing Experts. Odpowiada za działania komunikacyjne oraz wizerunkowe. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą public relations związana od trzech lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach Walk PR oraz Clear Communication Group.