MBridge – Marketing Experts dla MediaMarkt

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z MediaMarkt, liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie.

W ramach współpracy polska agencja będzie odpowiadała za prowadzenie działań SEO dla sklepu internetowego MediaMarkt.pl oraz wsparcie w zakresie tworzonych treści.

Celem współpracy jest przede wszystkim zwiększenie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google i pozyskiwanie jakościowego ruchu SEO.

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z MBridge z kilku powodów. Najważniejszymi z nich są długoletnie doświadczenie agencji w prowadzeniu działań dla polskich i zagranicznych e-commerców, a także bezpieczne podeście do SEO i zrozumienie naszych potrzeb. Liczymy na to, że to będzie długa, a przede wszystkim efektywna współpraca — mówi Magdalena Misiarz, kierownik działu marketingu internetowego w Media Saturn Online Polska.

MediaMarkt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 14 krajach. Na polskim rynku marka funkcjonuje od 20 lat. Sieć dynamicznie rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!
Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!