Kolejny rok z rzędu MBridge w gronie najlepszych agencji współpracujących z Google!

W Polsce do elitarnego grona firm posiadających status Google Partner Premium należy jedynie 3% agencji, które spełniają szereg wymogów stawianych przez Google. W MBridge po raz kolejny spełniliśmy wszystkie warunki i w 2023 roku znajdujemy się w wąskiej grupie najskuteczniejszych agencji, które prowadzą kampanie w Google Ads. 

Najwyższy poziom Google Partners

Google Partners to program, który oferuje rozwój dla jego członków na trzech poziomach — uczestnika, partnera oraz partnera premium.

Na każdym z poziomów oferuje dostęp do kompleksowego zestawu korzyści i możliwości zacieśnienia współpracy z Google, jednak różnią się one swoim zakresem. Status partnera premium to najbardziej ekskluzywny poziom, który otwiera najwięcej możliwości dla jego członków i to właśnie do jego grona niezmiennie od lat należy MBridge — Marketing Experts. 

Ocena spełnienia warunków wymaganych do uzyskania statusu Partnera Premium jest uzależniona od wyników innych agencji w danym kraju, a w każdym roku kalendarzowym najwyższy poziom programu zarezerwowany jest tylko dla 3% firm uczestniczących w Google Partners, które gwarantują najlepsze wyniki. 

Już w zeszłym roku pisaliśmy o tym, że Google wprowadziło ważne zmiany w programie. Należało do nich przede wszystkim zdefiniowanie nowych, wysokich wymagań dla członków programu oraz udostępnienie nowych korzyści, których celem było  wspieranie rozwoju i sukcesu klientów z pomocą prowadzenia kampanii Google Ads (AdWords).
O naszym partnerstwie w 2022 roku, więcej informacji znajdziecie w tym artykule. 

To, że pomimo wymagających warunków, nadal utrzymujemy status Partnera Premium, dowodzi, że jako agencja oraz grono specjalistów i specjalistek dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, mając zawsze w priorytetach satysfakcję i sukces klienta. Stale poszerzamy naszą wiedzę, a trendy oraz wszelkie nowe rozwiązania śledzimy uważnie, aby dostarczać działania gwarantujące oczekiwane efekty. To właśnie zaangażowanie, transparentność oraz konsekwencja pozwalają nam co roku chwalić się świetnymi wynikami — podsumowanie poprzedniego roku znajdziecie tutaj. 

Wiadomość, że kolejny rok jesteśmy tytułowani Partnerem Premium w programie Google, utwierdza nas, że nasze podejście jest właściwe. Jako agencja stawiamy na partnerskie relacje i działania dopasowane do Klienta, a w przypadku kampanii Google Ads koncentrujemy się na efektywności i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań, które zbliżają naszych Klientów do osiągnięcia ich celów biznesowych. Google przyznaniem nam tego wyróżnienia potwierdza, że nasza strategia jest odpowiednia.

Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager

Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięcia tytułu w 2023 roku i wiemy, że wykorzystamy wszelkie benefity, które niesie ze sobą status Partnera Premium, aby dostarczać jak najlepsze wyniki dla naszych Klientów. 

Naszym specjalistom i specjalistkom gratulujemy wyróżnienia! Wiemy, że ten sukces definiowany jest Waszą doskonałą pracą i dbałością o każdy szczegół  w prowadzonych kampaniach. 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!