Letnia integracja w MBridge!

Nie skłamiemy, gdy powiemy, że nasza agencja to przede wszystkim świetni specjaliści i świetne specjalistki. Trzeba jednak podkreślić, że team, który codziennie pracuje nad najlepszymi wynikami naszych klientów to po prostu genialny zespół ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować. Aby dbać o nasze relacje, nie odpuszczamy elementów zacieśniających więzy, a spotkania integracyjne to jeden z naszych ulubionych sposobów na budowanie ducha MBridge!

Na wtorkowe spotkanie wybraliśmy piękne miejsce, które z daleka od zgiełku centrum Warszawy zapewniło nam kameralną atmosferę i ogromną przestrzeń do zabawy. Sprawdźcie, jak bawiliśmy się tym razem! 

Letnia integracja MBridge

Gdy pada hasło „będzie integracja!”, wiemy, że  w naszym biurze zrobi się tłoczno! To dlatego, że część zespołu pracuje zdalnie, z różnych zakątków Polski, a druga część wybiera swobodę, jaką daje praca hybrydowa. Dzień imprezy, sprzyja odwiedzinom w biurze i tym sposobem już od rana mamy czas na rozmowy w kuchni przy kawie i spotkania na żywo! 

Tak było i tym razem — we wtorek na Wita Stwosza 40 zgromadził się prawie cały zespół, a nad ekspresem do kawy toczyły się ciągłe dyskusje, co było zapowiedzią wieczornego spotkania.  

Na miejsce docelowe wybraliśmy Sytą 139 – Ogród Małych Przyjemności, gdzie już od 18:00 zaczęliśmy celebrację przy wspólnym stole. Miejsce zaoferowało nam możliwość wykorzystania letniej pogody, także kolacja toczyła się na tarasie, z którego roztaczał się widok na wodę.

Turniej team-buildingowy

Na tej imprezie postanowiliśmy zorganizować turniej team-buildingowy, który był niespodzianką dla naszych kolegów i koleżanek. Obecni na miejscu nie wiedzieli wcześniej, że planujemy rywalizację, ale wstępne zaskoczenie szybko zamieniło się w duże emocje. Wylosowane cztery drużyny miały do pokonania zespołowo pięć konkurencji, które wymagały sprytu i zaangażowania! Aby kontrolować przebieg całego wydarzenia, wspierali nas zewnętrzni animatorzy, którzy weryfikowali poprawność wykonania zadań i dbali o atmosferę. 

Pierwsze dwie atrakcje były przeprowadzone przy użyciu gogli… ale nie były one takie zwyczajne, bo były to alkogogle! Z założonymi okularami musieliśmy przejść po linie, a także za pomocą specjalnych łapek umieść piłeczki w stożkach. Może wydawać się to bardzo proste, jednak uwierzcie… nie było! 

Trzecią konkurencją było wrzucanie piłeczek do kosza na czas, a czwartą jenga XXL, w której w ciągu dwóch minut drużyna musiała ułożyć jak najwyższą wieżę. Ostatnim zadaniem był twister dla kapitanów drużyn, którzy walczyli dzielnie o to, aby każda ręka i noga trafiała na odpowiedni kolor! 

Finalnie zwyciężyła druga drużyna, którą reprezentowali Maria, Oliwia, Maciek, Ula, Kasia oraz Marta — gratulacje dla Was! Po takim intensywnym spalaniu kalorii dla każdej z wygranych osób trafiła nagroda w formie bonu do wykorzystania na pyszne.pl.

Po całym szaleństwie przyszedł czas na wieczornego grilla, uzupełnienie płynów i rozmowy, które toczyły się do późnych godzin nocnych! Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, ponieważ to z pewnością będziemy wspominać z uśmiechem! 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!