Podsumowanie 2019 roku w MBridge

Rok 2019 to czas bardzo dużych zmian oraz wyzwań w MBridge. Jedną z najważniejszych była zmiana biura, obecnie nasza siedziba znajduje się przy ul. Wita Stwosza 40, tuż przy Metrze Wilanowska. To była dobra zmiana! W „nowym” miejscu do dyspozycji mamy aż 3 piętra!

 Zmiany wewnątrz firmy

Jednak znacznie ważniejszą zmianą, jest to, że rok 2019 zamykamy z 20 osobami na pokładzie, rozbudowaliśmy działy Copywritingu, Analityki, a także SEM. Również, w tym, jak i przyszłym roku wciąż będziemy prowadzić program stażowy, w mijającym roku w projekcie wzięło udział 6 osób, część z nich nadal pracuje z nami na stanowiskach juniorskich.

Tak duża liczba osób była jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się organizować comiesięczne spotkania całego zespołu tzw. G.E.M.B.(A) (Gremium Ekspertów MBridge), podczas których rozmawiamy o najnowszych zmianach w firmie, a także każdy z zespołów prezentuje swój największy sukces minionego miesiąca. Również, w każdy ostatni czwartek miesiąca spotykamy się na „nieformalnych integracjach”, podczas których wspólnie gramy w planszówki.

Mijający rok to również rozpoczęcie projektu doszkalania! Postanowiliśmy stworzyć firmową biblioteczkę, w której skompletowaliśmy najważniejsze pozycje z zakresu biznesu oraz marketingu. Ponadto uruchomiliśmy program doszkalający, w ramach którego pracownicy mogą uczestniczyć w wybranych siebie kursach, szkoleniach czy konferencjach.

Nowe wyzwania

W 2019 roku do portfolio naszych Klientów dołączyło kilkanaście podmiotów z różnych obszarów. Od tego roku mamy przyjemność pracować z takimi firmami jak np. Netia, Wydawnictwo Zwierciadło, Cleanipedia.com (portal Grupy Unilever), mFinanase, Inverso.pl czy Skiteam.

Ponadto, w 2019 roku rozwinęliśmy usługę wsparcia firm na platformie Google Moja Firma oraz działania PR dla wybranych podmiotów. Z sukcesem opracowaliśmy także autorski system do analizowania i optymalizowania działań w porównywarkach cen i agregatorach (m.in. Ceneo.pl czy Domodi.pl), który pilotażowo został wdrożony u kilku Klientów.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!
Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!