Piotr Grabarczyk obejmuje stanowisko Digital Strategist, Team Leader

Nie zwalniamy tempa i nasza agencja cały czas prężnie się rozwija. To właśnie w związku z rozbudową struktur zarówno klienckich, jak i wewnętrznych, Piotr Grabarczyk stawia kolejny krok w swojej karierze, obejmując tym samym stanowisko Team Leadera!

Połączenie New Bizu i Strategii

Piotr do tej pory realizował swoje zadania jako Digital Strategist, a jego stanowisko łączyło szereg kompetencji z zakresu sprzedaży i strategii. Stworzenie tego pionu w naszej agencji to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy zarówno na etapie ofertowania, jak i samej współpracy, oczekują holistycznego podejścia i kompleksowego wsparcia. Piotr jest odpowiedzialny za projektowanie strategii digitalowych, które łączą wiele kanałów marketingu cyfrowego, upselling, a także sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów dla MBridge. W zakresie odpowiedzialności Piotra jest m.in. współpraca z innymi działami naszej agencji przy tworzeniu spersonalizowanych ofert, które odpowiadają celom biznesowym naszych klientów.

Kompetencje Piotra sprawiają, że jako MBridge możemy oferować naszym klientom strategiczne podejście już na początkowym etapie. Jednocześnie, dbając o wyniki w obecnych projektach, Piotr może także proponować klientom nowe, dopasowane rozwiązania, angażując wszystkie obszary digital marketingu.

Piotr Grabarczyk w roli Digital Strategist, Team Leader

Biorąc pod uwagę dynamikę naszego rozwoju i wzrost liczby klientów, naturalnym krokiem jest rozbudowa struktur agencyjnych. Dlatego Piotr Grabarczyk poszerza zakres swojej odpowiedzialności i obejmuje stanowisko Team Leadera. Piotr nadal skupia się na sprzedaży eksperckiej i tworzeniu strategii dla wybranych klientów MBridge, ale jednocześnie rozbudowuje zespół, który pod jego kierownictwem realizuje zadania we wspomnianych obszarach. Do zespołu Piotra dołączył niedawno Konrad Borkowski.

Awans i możliwość tworzenia swojego teamu w MBridge to krok, o którym myślałem od dawna. Dysponujemy zespołem świetnych specjalistów w swoich dziedzinach. Teraz dodatkowo z moim teamem będziemy starali się strategicznie dobierać działania do każdego klienta, który do nas trafi. Możliwość pracy z zespołami in-house czy przedstawicielami biznesów daje ogromną satysfakcję i ten element wspólnego realizowania założeń firmy, z którą współpracujemy, jest kluczem do sukcesu. Jestem podekscytowany, czekam na nowe wyzwania i dziękuję Maciejowi Brożonowiczowi za zaufanie.

Piotr Grabarczyk, Digital Strategist, Team Leader

Poznajcie Piotra

Piotr Grabarczyk posiada ponad 10-letnie doświadczenie w digital marketingu. Wcześniej zajmował się szeroko pojętym wsparciem klientów i prowadzeniem dla nich zróżnicowanych projektów, a obecnie skupia się na strategicznym podejściu do marketingu. Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas, uprawiając jogging i ćwiczenia na siłowni. Jest także pasjonatem audiobooków i podcastów, ale najwięcej czasu poświęca swojej rodzinie.

Możemy Ci pomóc?

Porozmawiajmy!

Udostępnij:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *