Anna Bielat jako HR Manager oraz Wojciech Bębenek jako SEO Expert – nowe twarze w MBridge

Nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o rozwój naszej agencji i cały czas rozbudowujemy nasze struktury, dlatego nadszedł czas, aby przestawić kolejne nowe twarze w naszym zespole. Poznajcie Annę Bielat – naszą nową HR Manager oraz Wojciecha Bębenka, czyli SEO Experta w zespole SEO.

Rozwój struktur MBridge – Marketing Experts 

Cały czas rozwijamy nasz zespół i rozbudowujemy struktury agencyjne, a wybrane działy przechodzą metamorfozy. Dzięki temu możemy skuteczniej realizować projekty dla naszych klientów i dopasowujemy się do poszerzanej oferty naszych usług. To właśnie dlatego nasz największy liczebnie zespół SEO wspiera teraz swoim doświadczeniem także Wojciech Bębenek, który dołączył do nas w roli SEO Experta. Jednak im więcej osób w agencji, tym pilniejsza potrzeba wdrożenia odpowiednich struktur personalnych, dlatego ten obszar wzięła pod swoją opiekę Anna Bielat, która objęła stanowisko HR Manager. Poznajcie ich!

Anna Bielat – HR Manager

Ania jest obecna w branży marketingowej od wielu lat. Swoją karierę rozpoczynała w agencji EACTIVE, gdzie była związana z realizowaniem strategii SEO, ale po kilku latach zdecydowała się rozwijać w kierunku human resources i employer brandingu. Wyzwanie było tym większe, że pracę na stanowisku HR Specialist rozpoczęła w styczniu 2020 roku, czyli tuż przed pandemią Covid-19. Mimo to w ciągu zaledwie dwóch lat awansowała na stanowisko team leaderskie, a następnie managerskie. W swoim rozwoju nie stoi w miejscu, ciągle poszerzając wiedzę. W ubiegłym roku ukończyła kurs HR Business Partner, który otworzył dla niej nowe spojrzenie na sektor pracy z zespołem. 

W MBridge, Ania wzięła pod swoje skrzydła nową strukturę działu HR, w ramach którego koncentruje się na procesach rekrutacyjnych, wprowadzaniu nowych rozwiązań zgodnie z potrzebami biznesowymi i zespołowymi naszej agencji, podejmowaniu działań w myśl rozwoju personalnego  naszych specjalistek i specjalistów, a także na budowaniu wizerunku MBridge na rynku pracy. Ania dba także o dobrą atmosferę w teamie i możemy z całą pewnością przyznać – to odpowiednia osoba na tym stanowisku!

Z wykształcenia Ania jest socjolożką oraz fanką teorii Ervinga Goffmanna o człowieku w teatrze życia codziennego. Mieszka w Wejherowie, choć od niedawna, bo minione 10 lat spędziła we Wrocławiu, gdzie studiowała i stawiała pierwsze kroki w marketingu. Ma 2,5 letniego psa w typie owczarka belgijskiego. Figa (zwana również Kozą) ma nawet konto na Instagramie, gdzie Ania opowiada o blaskach i cieniach posiadania psa. Adopcja Figi sprawiła, że w Ani rozkwitła nowa pasja – psia behawiorystyka.

Do MBridge dołączyłam całkiem niedawno i choć nie minęło wiele czasu, mam wrażenie jakbym była tu od co najmniej kilku lat. Nie da się ukryć, że początek był nieco stresujący. Myślę, że głównie dlatego, że wiedziałam, iż oprócz tego, że rozpoczynam własną nową historię, to też moim zadaniem jest utworzenie nowej komórki w firmie. Szybko okazało się jednak, że Zespół jest naprawdę bardzo otwarty i pomocny, a to zdecydowanie ułatwia wejście w jego szeregi.

Anna Bielat, HR Manager

Wojciech Bębenek – SEO Expert

Wojtek to doświadczony specjalista SEO związany z branżą od ponad 10 lat. Pierwsze marketingowe kroki stawiał w agencji Up&More oraz domu mediowym Value Media. Następnie pracował inhouse jako Manager SEO w RTV Euro AGD, gdzie koordynował prace nad sekcją contentową sklepu. W tym czasie Wojtek rozwinął także swoje kompetencje w zakresie technicznego SEO, strategii content marketingowych, kampanii GoogleAds i analityki.

W MBridge, Wojtek dołączył do pionu SEO E-commerce, którego Team Leaderem jest Maciej Orpik. Pion ten należy do największego liczebnie działu w naszej agencji, czyli SEO, którego managerem jest niezmiennie Tomek Klusek.  Wojtek koncentruje się na projektowaniu i realizacji strategii SEOwych dla naszych kluczowych klientów z sektora handlu online, w których skupia się na wszystkich filarach skutecznego pozycjonowania. Doświadczenie Wojtka jest dla nas niezastąpione, więc powtórzymy to raz jeszcze – Wojtek, fajnie, że z nami jesteś!

Prywatnie Wojtek dużo podróżuje, zwłaszcza do Włoch, ponieważ uwielbia tamtejszą kuchnię oraz romantyczne spacery po plaży. W wolnych chwilach ogląda stare filmy, słucha podcastów o rozwoju, czyta książki i biega. 

Dołączenie do działu SEO w MBrigde jest dla mnie doskonałą okazją do wykorzystania już nabytej wiedzy, szczególnie z zakresu technicznego SEO oraz do dalszego rozwoju w tej dziedzinie. Moja rola w zespole nie ogranicza się do prowadzenia własnych projektów. Ogromną zaletą jest możliwość wsparcia reszty teamu, szczególnie w kwestiach technical SEO. Ta różnorodność projektów jest czymś, czego mi brakowało i czymś, co udało mi się odnaleźć dołączając do MBrigde.

Wojciech Bębenek, SEO Expert

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!