Nawiązujemy współpracę ze sklepem Gentleman-Store.pl

Nasza agencja rozpoczęła działania z zakresu SEO dla sklepu internetowego Gentleman-Store.pl.

Od stycznia 2019 roku odpowiadamy za prowadzenie działań z zakresu SEO dla polskiego sklepu internetowego Gentleman-store.pl, który oferuje kosmetyki dla mężczyzn. Współpraca ma na celu zwiększenie widoczności marki w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Po stronie naszej agencji działania nadzoruje Tomasz Klusek, manager działu SEO.

Osiągane wyniki w działaniach SEM oraz przejrzysta komunikacja między nami a agencją przekonały nas, że warto rozszerzyć naszą współpracę. Od stycznia razem z MBridge aktywnie pracujemy w obszarze SEO. Liczymy na to, że poszerzenie działań przełoży się na uzyskiwanie jeszcze lepszych rezultatów – mówi Konrad Gawlak, właściciel sklepu Gentleman-store.pl.

Cieszy nas, że kolejny z Klientów, dostrzegając nasze nieszablonowe działania i uzyskiwane efekty, zdecydował się rozszerzyć z nami współpracę. To świadczy o tym, że przyjęta przez nas strategia –  kompleksowe wsparcie, dogłębna analityka oraz partnerskie relacje z Klientami są skuteczne i owocują nie tylko wysokimi wynikami sprzedażowymi naszych Kontrahentów, ale także rozwojem MBridge – mówi Maciej Brożonowicz, COO MBridge – Marketing Experts.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!
Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!