MBridge wspiera działania Fundacji Kobiety E-biznesu

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts wspiera działania polskiej fundacji Kobiety e-biznesu. Fundacja pomaga kobietom w rozwoju personalnym oraz zawodowym w zakresie działalności w internecie.

W ramach wsparcia agencja MBridge – Marketing Experts prowadzi wykłady online z zakresu marketingu w ramach cyklu „E-czwartki” oraz przygotowuje materiały eksperckie na stronę internetową fundacji.

Z ramienia agencji do grona ekspertów dołączył Tomasz Klusek, SEO Manager. Tomasz odpowiada za nadzorowanie prac działu SEO, który zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania ruchu organicznego. Współpracuje z polskimi i międzynarodowymi brandami m.in. Unilever, Netia czy Signify.

Kobiety e-biznesu to polska fundacja założona przez Annę Heimberger, Dorotę Bachman, Justynę Skorupską oraz Agnieszkę Brytan-Jędrzejewską. Podmiot realizuje działania mające na celu pomoc kobietom w prowadzeniu biznesów w internecie. Ponadto na stronie fundacji organizowane są liczne wydarzenia oraz publikowane treści, które mają na celu edukowanie i rozwijanie kompetencji cyfrowych wśród kobiet.

Kobiety są niezwykle aktywnymi uczestniczkami internetu. Szukają treści, dokonują zakupów, oglądają inspiracje dotyczące wykończenia domu albo zabaw z dzieckiem. Kobiety coraz częściej myślą także o zakładaniu swoich sklepów internetowych oraz innych aktywnościach w social mediach, które mają pomóc w sprzedaży. Stąd narodził się pomysł, żeby pomóc kobietom w skutecznym rozwijaniu e-biznesów. We cztery założyłyśmy Fundację Kobiety e-biznesu, żeby dzielić się wiedzą, doświadczeniami i żeby zachęcić do podobnego podejścia także inne kobiety. Łączy nas entuzjazm i niezwykle pozytywna energia. Wspólnie z naszą społecznością chcemy stworzyć platformę, która połączy kobiety potrzebujące pomocy z osobami, które takiej pomocy mogą udzielić – mówi Dorota Bachman, współzałożycielka Fundacji, wcześniej związana między innymi z PWN, Empikiem i Agorą.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!
Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!