Grywalizacja w MBridge – letnia fala sportowej energii

Ostatnie miesiące w MBridge to czas pełny rywalizacji, ekscytacji i ogromnej dawki energii! Przez ubiegłe miesiące stawiliśmy sobie wyzwania, konkurując ze sobą w różnych dyscyplinach. Konkurencja była zacięta, ale za to atmosfera pełna motywacji i uśmiechów. To były wspaniałe chwile, które pokazały, że sport może być doskonałą okazją do integracji zespołu i zdobywania nowych doświadczeń.

Jak to się odbyło?

Nasza zabawa nie byłaby możliwa bez wsparcia narzędzi, które ułatwiły nam organizację rywalizacji i komunikację. Jako zespół pracujący hybrydowo, musieliśmy dostosować się do wszystkich, którzy chcieli wziąć udział w wyzwaniu, z każdego zakątka Polski. Do grywalizacji użyliśmy więc aplikacji Strava, która umożliwiła nam śledzenie naszych wyników i utrzymywanie kontaktu w czasie rzeczywistym. 

Dodatkowo, na naszym komunikatorze pojawiły się dedykowanych chatów grupowych dla wszystkich uczestników. Wszystko po to, aby dzielić się na bieżąco wrażeniami i wspierać się nawzajem w trakcie zmagań! 

Tour de MBridge: Lipiec na dwóch kółkach

Lipiec był miesiącem poświęconym jeździe na rowerze, a nasze wyzwanie zyskało dumną nazwę – „Tour de MBridge”. Wszyscy, którzy brali udział, byli gotowi do pokonania jak największej liczby kilometrów, żeby stanąć na podium pierwszego wyzwania w historii MBridge. Musimy przyznać, że osiągnęliśmy naprawdę imponujący wynik! Cały zespół MBridge pokonał aż 1622 kilometry, a czas, jaki poświęciliśmy na kręcenie kołami, wyniósł aż 91 godzin 11 minut i 53 sekundy! To niesamowite osiągnięcie, które pokazuje, jak dużo można zdziałać, gdy wszyscy dążą do wspólnego celu.

Najlepszymi rowerzystami okazali się Łukasz Rusek oraz Marcin Wilczyński. To oni zdobyli pierwsze i drugie miejsce w Tour de MBridge, przez co śmiało możemy ich tytułować naszymi rowerowymi mistrzami!

Fit Feet Challenge: Sierpień na nogach

Po wspaniałym lipcu pełnym jazdy na rowerze przyszedł czas na nieco inną dyscyplinę. W sierpniu przemierzaliśmy dystanse pieszo i biegając. To był moment, gdy wszyscy wykazywaliśmy się ogromną determinacją i chęcią do zdobywania kolejnych kilometrów. Łącznie udało nam się pokonać dystans wynoszący 1027 kilometrów, co zajęło nam 176 godzin 21 minut i 45 sekund.

W tej rywalizacji nie było podziału na pieszych i biegaczy – wszyscy mieli równe szanse. Dlatego też nazwa wyzwania nie mogła być inna niż „Fit Feet Challenge”. W tej kategorii zwyciężyli Piotr Świniarski oraz Joanna Alberska, którzy okazali się najbardziej wytrwałymi i zdeterminowanymi uczestnikami.

Nagrody dla aktywnych

Zwycięzcom naszych letnich wyzwań serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Wam także za Waszą determinację i za to, że byliście inspiracją dla nas wszystkich!

Równie ważne jest to, że cały zespół MBridge zasługuje na ogromne brawa. Razem pokazaliśmy, że sport może być doskonałą okazją do integracji zespołu, wspólnego działania i zdobywania nowych doświadczeń.

Rywalizacja w MBridge była nie tylko okazją do aktywności fizycznej, ale także do budowania więzi w zespole. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że możemy osiągnąć wiele, gdy razem dążymy do wspólnego celu. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszych sportowych przygód i że jeszcze wiele wspaniałych wyzwań przed nami!

Co o wyzwaniu mówi Podium?

Przystępując do sierpniowego wyzwania biegowego Fit Feet Challenge nie spodziewałam się, jak wciągającą zabawą, a zarazem motywacją do dodatkowej aktywności, może się ono okazać. W ciągu jednego miesiąca okazało się, że mamy w zespole naprawdę zdeterminowanych biegaczy i biegaczki, a ja sama potrafię przebiec przed pracą nawet 16 kilometrów, jeżeli ważą się losy mojego “być albo nie być” na podium. Świetna inicjatywa, która mam nadzieję, że wejdzie na stałe do harmonogramu firmowych przedsięwzięć! 😀

Asia Alberska, SEO Specialist

Cieszę się, że udało się wygrać, walka o zwycięstwo była bardzo zacięta i trwała do ostatniego dnia. Wzajemna motywacja uczestników napędzała do pokonywania kolejnych kilometrów i osiągania coraz lepszych indywidualnych rezultatów. Fajnie, że w MBridge udało się zorganizować takie zawody i zachęcić zespół do aktywności. Jeśli w firmie będą kolejne wyzwania biegowe na pewno wezmę w nich udział.

Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager

Cieszę się, że w naszej firmie zostały zorganizowane wyzwania między pracownikami w bieganiu i jeździe na rowerze i że mogłem wziąć w nich udział. Jak wiadomo sport to zdrowie, a dodatkowe dotlenienie się pomaga w odstresowaniu się przed i po pracy, a ponadto wspólne aktywności świetnie zbliżają do siebie ludzi i super integrują! Liczę na więcej takich wydarzeń w naszej firmie!

Łukasz Rusek, Junior SEO Specialist

Wzięcie udziału w firmowym wyzwaniu rowerowym stało się dla mnie początkiem nowej przygody. Choć wcześniej nie jeździłem regularnie, to rywalizacja z kolegami i koleżankami zmotywowała mnie do częstszego wsiadania na rower. Dzięki tej inicjatywie odkryłem radość płynącą z regularnej aktywności fizycznej i poczucie satysfakcji z pokonywania kolejnych kilometrów. Element rywalizacji okazał się dla mnie doskonałym motywatorem do dalszego rozwijania rowerowej pasji. To było fajne doświadczenie – trochę sportu, trochę integracji i sporo dobrej zabawy.

Marcin Wilczyński, Marketing Automation Specialist

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!