5 głównych przyczyn spadku ruchu organicznego

Joanna Kasiedczak,

Skuteczność prowadzonych SEO zależna jest od wielu czynników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Liczy się przede wszystkim jakościowy content, techniczna kondycja strony oraz pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych. Jednak bardzo duży wpływ mają również elementy niezależne od nas np. zmiany w algorytmach Google.

Na każdej z tych płaszczyzn mogą pojawić się problemy, które będą niosły za sobą negatywne skutki. W materiale dla portalu Nowy Marketing Tomasz Klusek, SEO Manager w MBridge omawia specyfikę przyczyn spadku ruchu organicznego, podpowiada, w jaki sposób sobie z nimi radzić oraz sugeruje jakie działania możemy podjąć, aby nie występowały w przyszłości.

Całość artykułu znajdziecie pod linkiem.

 

Skontaktuj się z nami

mbridge@mbridge.pl

Joanna Kasiedczak

Joanna Kasiedczak

PR Specialist w MBridge – Marketing Experts. Odpowiada za działania komunikacyjne oraz wizerunkowe. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą public relations związana od trzech lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach Walk PR oraz Clear Communication Group.