MBridge Diamenty Forbes 2024

Diamenty Forbes 2024 – MBridge wśród laureatów!

Diamenty Forbes to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku po raz pierwszy znaleźliśmy się wśród laureatów z województwa mazowieckiego. To dla nas ogromne wyróżnienie i kolejny dowód na to, że agencja MBridge rośnie w siłę! 

Czy wiesz jak stworzyć skuteczną strategię marketingową?

Jak powstaje ranking Diamenty Forbes 2024? Najważniejsze kryteria 

Diamenty Forbes 2024 to już 16 edycja tego rankingu. Za każdym razem laureaci wyłaniani są spośród firm, które złożyły sprawozdanie finansowe do KRS lub przesłały je bezpośrednio do redakcji. Pod uwagę brane są czynniki takie jak: wyniki finansowe z lat 2018-2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Finalnie Diamentami Forbesa nagradzane są przedsiębiorstwa o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4 obliczanym według kryteriów firmy Dun & Bradstreet współtworzącej ranking z redakcją Forbes.

Za każdym razem ranking dzielony jest na 16 województw oraz trzy kategorie uzależnione od przychodów przedsiębiorstwa: 5-50 mln złotych, 50-250 mln złotych i powyżej 250 mln złotych.

Po co powstaje ranking Diamenty Forbes? Czy chodzi wyłącznie o prestiż?

Statuetka diamentu jest ciężka, efektowna i bez wątpienia napawa dumą każdego, kto na nią zapracował, ale w praktyce znaczy znacznie więcej. Takie wyróżnienie to dla inwestorów i partnerów biznesowych wyraźny sygnał, że firma jest stabilna i godna zaufania. Pojawienie się w rankingu jest również dla przedsiębiorców szansą na zwiększenie swojej rozpoznawalności na rynku, a regionalna gala wręczenia nagród możliwością na zdobycie nowych kontaktów.

Diament Forbesa 2024 dla agencji MBridge (województwo mazowieckie)

Choć od kilku lat działamy w trybie hybrydowym, siedziba agencji niezmiennie mieści się w Warszawie, dlatego znaleźliśmy się wśród laureatów z województwa mazowieckiego. Rokrocznie to właśnie w tym regionie przyznawanych jest najwięcej diamentów. Przoduje w nich zwłaszcza stolica, która jest motorem napędowym całego województwa. Tym bardziej cieszy nas, że nasza agencja została dostrzeżona i dołączyła do prestiżowego grona Diamentów Forbes.

Tytuł Diament Forbesa to dla nas wielki zaszczyt i zarazem podsumowanie 8 lat ciężkiej pracy. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowy, ale bardzo kompetentny zespół, dzięki czemu już na samym początku udało nam się pozyskać kilku dużych klientów, którzy w większości są z nami do dziś. Obecnie w MBridge pracuje 30 specjalistów z całej Polski – tylko w zeszłym roku dołączyło do nas 7 nowych osób, a wraz z początkiem roku rozpoczęliśmy kolejne rekrutacje. Rośniemy i mamy ochotę na jeszcze więcej – również na kolejne Diamenty do kolekcji.

Od momentu powstania MBridge — Marketing Expert przyświecał nam cel, żeby była to firma gotowa na nieustanny rozwój w każdym obszarze. Jak stale podkreślam, naszą agencję tworzą ludzie i to oni stoją za każdym wspólnym sukcesem. Właśnie dlatego ważne jest, żeby oprócz wysokich wyników finansowych pamiętać o tworzeniu przyjaznego dla rozwoju pracowników środowiska. Mając dobry zespół, można mierzyć wyżej na każdej innej płaszczyźnie. Właśnie dzięki konsekwentnej realizacji założenia, że nie chcemy stać w miejscu, a cały czas piąć się do góry i przezwyciężać nowe wyzwania możemy dzisiaj cieszyć się docenieniem nas przez miesięcznik Forbes. Statuetka laureata Diamentów Forbes 2024 jest dla nas ważna i cieszymy się, że zostaliśmy dostrzeżeni w województwie mazowieckim. Wszystkim firmom wymienionym w rankingu ogromnie gratuluję i mam nadzieję, że w 17. edycji MBridge również zagości na listach Diamentów Forbes. 

Maciej Brożonowicz, CEO

Udostępnij:

Możemy Ci pomóc w zakresie digital marketingu?

Porozmawiajmy!

Szukasz wsparcia w digital marketingu? Porozmawiajmy!