Jesteśmy agencją
digital marketingu
od
Obserwuj nas:

Zobacz, kto
nam zaufał.

Agencja data & human driven.

Tworzymy strategie w świecie digitalu, które realizują Twoje cele biznesowe. Bazujemy na danych oraz naszym know-how, mając na uwadze ścieżkę zakupową Twoich potencjalnych klientów oraz ich intencję na każdym etapie customer journey. W naszej współpracy stawiamy na partnerskie relacje, elastyczność i pełną transparentność. Dzięki temu wspólnie z Tobą pracujemy nad wynikami i razem dobieramy najefektywniejsze rozwiązania w określonym budżecie.

Logo Certified Partner Cookiebot Badge
0

lat
na rynku

0

obsługiwanych
brandów

0

osób
w zespole

Co możemy wspólnie zrobić?

SEO

Pozyskujemy wysokiej jakości ruch z organicznych wyników wyszukiwania i dbamy o widoczność Twojej witryny. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty SEO, w tym content, działania optymalizacyjne on-site, link building i SXO.

Performance

Prowadzimy skuteczne kampanie paid, pracując na wielu systemach reklamowych - w tym Google Ads i Bing. Realizujemy kampanie produktowe, displayowe, video i w wielu innych formatach, dbając o ROAS i jak najwyższe ROI. 

Social Ads

Realizujemy kampanie w platformach społecznościowych, budując świadomość Twojego brandu i pozyskując kaloryczny ruch. Pracujemy m.in. na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, TikToku i Pintereście, a więc wszędzie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci.

Web analityka

Zapewniamy kompleksowe wsparcie z zakresu analityki internetowej. Konfigurujemy GA4, wdrażamy rozwiązania zgodne z polityką cookies i dobieramy szereg odpowiednich narzędzi, aby dokładnie analizować ścieżkę Twojego klienta, źródła ruchu, zachowanie na stronie i przychody.

Content

Tworzymy rozbudowane strategie contentowe, mając na uwadze SEO oraz intencje i potrzeby Twojego klienta. Realizujemy content plany w oparciu o weryfikację słów kluczowych, widoczność strony i działania konkurencji, a także tworzymy jakościową treść i optymalizujemy istniejący content tak, aby pokochali go użytkownicy i roboty Google.

Copywriting

Zapewniamy kreatywne wsparcie w zakresie copywritingu. Realizujemy jakościowe artykuły, content short-form, komunikaty do social media, case studies, press releases, tłumaczenia z języków obcych i wiele innych formatów, które chcesz wykorzystać, aby dotrzeć do swoich klientów.

UX / CRO

Dokonujemy precyzyjnej analizy zachowań użytkowników, a następnie rekomendujemy i wdrażamy konkretne zmiany na stronie lub w aplikacji, aby poprawić ich interfejs. Optymalizujemy konwersję i dbamy o to, aby proces zakupowy był jak najbardziej intuicyjny.

Profil Firmy Google

Zarządzamy wizytówkami w Profilu Firmy Google dla firm, które posiadają powyżej 50 lokalizacji stacjonarnych. Dbamy o aktualność treści każdej wizytówki, weryfikujemy ją pod kątem wymagań Googla i moderujemy komentarze, wiedząc, że wizytówka to istotny punkt styku działalności online i offline.

Koncepcje kreatywne

Potrzebujesz kreatywnych pomysłów zderzonych z twardymi danymi? Chcesz przeprowadzić niestandardową kampanię omnichannel? Zaangażować influencerów, przeprowadzić wyzwanie online lub zrobić coś, czego jeszcze nikt nie próbował w Twojej branży? Tak. To też możemy dla Ciebie zrobić.

Strategie B2C

Projektujemy i realizujemy rozbudowane strategie dla firm B2C, w ramach których łączymy wiele kanałów digital. Celem naszych działań omnichannel jest zbudowanie świadomości Twojej marki, zwiększenie przychodów i lojalizacja klientów.

Strategie B2B

Projektujemy i realizujemy rozbudowane strategie dla firm B2B, dokładnie planując lejek marketingowo-sprzedażowy. Budujemy zainteresowanie, wykorzystujemy lead magnety, pozyskujemy dane od potencjalnych leadów i przekazujemy do Twojego działu sprzedaży.

Konsultacje

Oferujemy strategiczne konsultacje biznesowe dotyczące digital marketingu w szerokim ujęciu. Wykonujemy audyty, badamy konkurencję, tworzymy raporty i weryfikujemy dane, przedstawiając Ci kluczowe wyniki.

Zespół MBridge to specjalistki i specjaliści z doświadczeniem agencyjnym i po stronie klienta. W agencji budują dobrą atmosferę. Dla Ciebie budują najlepsze wyniki.

Na czym pracujemy?

ZOBACZ, JAK ROZPOCZYNAMY WSPÓŁPRACĘ

Nie proponujemy gotowych rozwiązań i nie pracujemy na schematach, bo to nie to, czego potrzebujesz. Tworzymy strategie dopasowane do Twojego biznesu, ale najpierw rozmawiamy żeby dobrze go poznać.

Każdą współpracę rozpoczynamy od spotkania. Przed przedstawieniem oferty chcemy dobrze zrozumieć Twój biznes, aby zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Zależy nam na poznaniu Twojej perspektywy, KPI Twojej firmy, konkurencji rynkowej, ale przede wszystkim zależy nam na poznaniu Ciebie i Twojego zespołu.

Na tym etapie prosimy Cię o dostępy do Twoich kont, m.in. GA, Google Ads, Meta Ads i GSC lub określonych danych. Dzięki temu możemy dokładnie przeanalizować prowadzone dotąd działania i zaproponować strategię, która będzie najbardziej efektywna. Oczywiście podpisujemy stosowne NDA, mając na uwadze wrażliwość danych.

Przygotowujemy ofertę dla Twojej firmy, biorąc pod uwagę szereg czynników, m.in. widoczność Twojej strony, generowany ruch, wartość konwersji, efekty działań reklamowych i ROAS. Otrzymujesz od nas listę rekomendowanych działań, elementy, które warto poprawić oraz szczegółową wycenę.

Podpisujemy stosowne umowy, a następnie rozpoczynamy naszą współpracę. Zależy nam na partnerskich działaniach, dlatego zachowujemy pełną transparentność i raportujemy nasze wyniki, a także przekazujemy konieczne dostępy do określonych kont.

Możemy Ci pomóc?
Porozmawiajmy.

Case studies

Succes stories naszych Klientów

Poznaj efekty, które udało nam się osiągnąć wspólnie z naszymi Partnerami.

SEO

/00 – 1

e-pare.net
Efektywne SEO w budżecie do 3000 zł.

/00 – 2

Austria.Info
Skuteczna strategia SEO w branży turystycznej.

/00 – 3

branża beauty
Recepta na spadek pozycji po migracji sklepu.

/00 – 4

mFinanse
Strategia SEO w branży finansowej.

Performance

/00 – 1

branża home decor
Rekordowy wynik przychodów w historii konta.

Podsumowanie roku 2023

Sprawdź nasze wyniki, osiągnięcia i zmiany, jakie zaszły w agencji!

Najnowsze artykuły na blogu

Porozmawiajmy!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE Z NASZYM DIGITAL STRATEGIST.

Wolisz mailowo?

NAPISZ DO NAS NA HELLO@MBRIDGE.PL