Nothing can stop you Girls!

MBridge - Marketing Experts,

Drogie Dziewczyny!

Z okazji Waszego Święta chcielibyśmy złożyć Wam całą masę życzeń, ale brakuje nam słów. Gdybyśmy tylko byli kreatywną agencją od digital marketingu to co innego, a tak… 🙄

Postanowiliśmy zatem przekazać Wam to wszystko za pomocą gifów!


Bądźcie zawsze sobą i nigdy, pod żadnym pozorem się nie zmieniajcie. Tworzycie najlepszy zespół, jaki mogliśmy sobie wymarzyć, a praca, calle, lunch day’e i integracje z Wami to czysta przyjemność. No dobra, te integracje to też trochę wyzwanie, gdy gramy np. w Tajniaków…

via GIPHY

Życzymy Wam odwagi i wiary w siebie, abyście bez żadnych wątpliwości sięgały po to, na czym najbardziej Wam zależy – niezależnie od tego, czy planujecie zmienić świat, czy spełnić tylko jedno ze swoich małych marzeń. Niech to się po prostu uda, a świat temu sprzyja!

via GIPHY

Jeśli już jesteśmy przy spełnianiu marzeń to życzymy Wam dobrych okoliczności ku temu, aby od czasu do czasu zrobić coś szalonego. Niech przygody czekają za rogiem, niespodzianki będą zaskakujące, a każda chwila niech będzie warta tego, aby wspominać ją w przyszłości.

via GIPHY

Tańczcie, jakby jutra miało nie być. Odpoczywajcie, jakby ciągle były wakacje. Bawcie się tak, jakby ból głowy nie istniał. I jedzcie dużo dobrych rzeczy. A jeśli spotkacie wyrzuty sumienia po drodze to pamiętajcie, że nawet Robert Makłowicz nie żałuje, że wszystko, co zarobił, przejadł i przepił.

via GIPHY

Nigdy, ale to nigdy się nie poddawajcie, a jeśli pojawią się wyzwania to życzymy Wam, abyście mogły uporać się z nimi z łatwością. Pamiętajcie, że nie ma problemów, są tylko wyzwania, na wyniki trzeba poczekać, a tak w ogóle… TO ZALEŻY.

via GIPHY

Życzymy Wam dobrych inwestycji i nie mamy na myśli tylko tych finansowych. Inwestujcie dobrze swój czas i zaangażowanie, niech otaczają Was sami fajni ludzie, miejcie masę powodów do zadowolenia z siebie i swojej codzienności, a wszystko niech układa się po Waszej myśli.

via GIPHY

Jesteście niezastąpione i niech dzisiaj (i nie tylko dzisiaj!) towarzyszy Wam Freddie Mercury.

Pamiętajcie, że nic Was nie zatrzyma!

MBridge - Marketing Experts

MBridge - Marketing Experts

Polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie. Specjalizuje się w SEO, SEM, content marketingu, analityce internetowej, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwie strategicznym z zakresu marketingu online. Obecnie realizuje działania m.in. dla Unilever, Smyk, MediaMarkt, Netia, Signify, Recman.