Strategie SEO oparte na danych

Stworzymy ofertę dopasowaną do Twojego biznesu i budżetu. Poznaj nasze podejście do SEO i porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zrobić.

Co nas wyróżnia w biznesie?

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone w innych kanałach digital.

Elastyczność

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Lubimy wyzwania i niestandardowe projekty

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i przygotować ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Jak działamy?

SEO

Pozyskujemy kaloryczny ruch wysokiej jakości z organicznych wyników wyszukiwania. Stosujemy tylko dozwolone, ale skuteczne metody pozycjonowania. Długotrwały sukces opieramy o konsekwencję naszych działań w zakresie technicznej optymalizacji witryny, wartościowej treści i strategii link buildingu.

Content

Tworzymy treści skoncentrowane na użytkownikach. Rekomendacje dotyczące contentu opieramy na analizie obecnych wyników stron docelowych, potencjału słów kluczowych oraz ich wpływu na cele biznesowe. Dokonujemy stałego przeglądu archiwalnych treści, aby zagospodarować niewykorzystany potencjał wzrostu ruchu.

Analityka

Wykorzystujemy narzędzia analityki internetowej i tworzymy własne rozwiązania, łącząc unikalny know-how i ekspercką wiedzę SEO. Monitorujemy rezultaty wdrażanych strategii, analizujemy działania konkurencji, a także zapewniamy konfigurację odpowiednich platform, szkolenia i bieżące wsparcie.

Poznaj nas

MBridge tworzy grono specjalistów i specjalistek, którzy ściśle ze sobą współpracują, aby zapewniać kompleksowe wsparcie i osiągać dla naszych klientów najlepsze wyniki.

Maciej Brożonowicz
CEO
Piotr Grabarczyk
Digital Strategist
Tomasz Klusek
SEO Manager
Maciek Orpik
SEO Team Leader
Katarzyna Soja
Web Analytics Manager
Mateusz Kwiatkowski
Content Marketing Manager

Zaufali nam

Współpracujemy z dużymi e-commerce’ami, portalami zasięgowymi, biznesami usługowymi B2C i B2B, a także wydawnictwami i wieloma brandami. Dzięki temu mamy duże doświadczenie w różnych branżach i potrafimy odpowiadać na realne potrzeby rynku.

MBridge - Marketing Experts

Skorzystaj z SEO opartego na danych

Chcę otrzymać ofertę