Agencja performance
marketingu dopasowana do Twojego biznesu

Realizujemy skuteczne kampanie SEM, które przynoszą zyski i wysoki ROAS. Stawiamy na ciągłą analizę, testy i optymalizację, aby maksymalizować efekt i minimalizować koszt konwersji. Dla nas reklama to tylko efektywna reklama.

Co nas wyróżnia w biznesie?

Partnerskie relacje

Pracujemy nad tym, co jest dla Ciebie ważne. Bierzemy pod uwagę Twoje realne potrzeby biznesowe i działania prowadzone we wszystkich kanałach digital.

Elastyczność

Od gotowych schematów wolimy dostosowane do Ciebie działania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, mając na uwadze Twoje cele i realny budżet.

Kompleksowe strategie

Bazujemy na danych, zwiększamy sprzedaż, pozyskujemy leady. Koncentrujemy się na wynikach i możemy wesprzeć Twoją firmę także w innych obszarach digital marketingu.

Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą i przygotować ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań i budżetu.

Status Google Partner Premium 2023

Otrzymując ten status, nasza agencja udowodniła, że maksymalizuje sukcesy kampanii Klientów, stymulując ich rozwój dzięki skutecznemu zarządzaniu prowadzonych działań. Trzy czynniki, które były warunkiem uzyskania tytułu to: skuteczność, wydatki i certyfikaty. W związku z tym, że wykazaliśmy się w każdej kategorii — utrzymaliśmy wyróżnienie kolejny rok z rzędu!Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager

Wiadomość, że kolejny rok jesteśmy tytułowani Partnerem Premium w programie Google, utwierdza nas, że nasze podejście jest właściwe. Jako agencja stawiamy na partnerskie relacje i działania dopasowane do Klienta, a w przypadku kampanii Google Ads koncentrujemy się na efektywności i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań, które zbliżają naszych Klientów do osiągnięcia ich celów biznesowych. Google przyznaniem nam tego wyróżnienia potwierdza, że nasza strategia jest odpowiednia.

Prowadzimy kampanie performance na wielu systemach

Jak działamy?

Działania SEM, które prowadzą nasi specjaliści, są poparte analityką i wykorzystują nasze autorskie rozwiązania, dzięki czemu budżet przeznaczony na reklamę przekłada się na satysfakcjonujące rezultaty. Realizujemy zarówno jednorazowe kampanie, jak i długofalowe strategie nastawione na zysk i obniżanie kosztu konwersji.

Strategia

Analizujemy konkurencję, grupy docelowe oraz potencjał biznesu. Stosujemy podejście user-centric, dlatego identyfikujemy Klientów na różnych etapach ścieżki decyzyjnej i tworzymy strategię z uwzględnieniem cech sprzedawanych produktów lub usług B2C i B2B.

Wdrożenie

Poprawnie wdrażamy kody analityczne, konfigurujemy konta oraz cele konwersji. Definiujemy miary jakości ruchu i celów pośrednich oraz dobieramy najlepsze kanały kampanii w kontekście potencjalnych leadów oraz wielkości budżetu.

Realizacja

Tworzymy zaawansowane kampanie, promując dziesiątki tysięcy produktów i usług naszych Klientów z dbałością o jak najwyższy ROAS. Pracujemy z e-commerce’ami i markami oferującymi usługi, realizując dla nich kampanie sprzedażowe, lead generation, wizerunkowe i świadomościowe.

Optymalizacja

Priorytetem jest dla nas efektywność kampanii reklamowych, dlatego na bieżąco analizujemy dane dotyczące wyników, konwersji i jakości ruchu. Modyfikujemy stawki, wprowadzamy korekty i optymalizujemy działania, aby tworzyć jak najlepiej prosperujące reklamy.

Raportowanie

Prowadząc działania Performance Marketingowe, jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, a nasze raporty dają realny wgląd w wyniki prowadzonych działań. Na każdym etapie jesteśmy również doradcą w strategii firmy, aby skalowanie biznesu odbywało się na każdej płaszczyźnie naszej współpracy.

Własne narzędzia

Rozwijamy własne rozwiązania (m.in. optymalizujące feedy produktowe) oraz zaawansowane skrypty Google Ads pozwalające nam osiągać najlepsze możliwe wyniki. Dzięki temu możemy oferować pogłębioną analitykę kampanii oraz ponadprzeciętne wyniki.

Poznaj nas

MBridge tworzy grono specjalistów i specjalistek, którzy ściśle ze sobą współpracują, aby zapewniać kompleksowe wsparcie i osiągać dla naszych Klientów najlepsze wyniki.

Maciej Brożonowicz
CEO
Piotr Świniarski
Performance Marketing Manager
Piotr Grabarczyk
Digital Strategist
Katarzyna Soja
Web Analytics Manager
Mateusz Kwiatkowski
Content Marketing Manager

Zaufali nam

Współpracujemy z dużymi e-commerce’ami, portalami zasięgowymi, biznesami usługowymi B2C i B2B, a także wydawnictwami i wieloma brandami. Dzięki temu mamy duże doświadczenie w różnych branżach i potrafimy odpowiadać na realne potrzeby rynku.