Rozpoczynamy współpracę ze sklepem internetowym ATAF

Joanna Kasiedczak,

Od kwietnia 2019 roku odpowiadamy za prowadzenia działań z zakresu Google Ads dla polskiego sklepu internetowego ATAF. Współpraca ma na celu zwiększenie świadomości marki oraz wzrost sprzedaży. Prace po stronie naszej agencji prace nadzoruje Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager w MBridge – Marketing Experts.

Firma ATAF to nasz kolejny klient z branży e-commerce. Bardzo cieszymy się ze współpracy z marką, która ma tak wierną bazę klientów w swojej grupie docelowej. Wierzymy, że będzie to kooperacja z korzyścią dla obu stron, która pozwoli na wspólny rozwój – mówi Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager w MBridge – Marketing Experts.

ATAF to sklep internetowy obecny na polskim rynku od 2007 r. Oferuje ubrania oraz obuwie sportowe. Firma jest sponsorem i producentem odzieży drużyny Energa Basketliga – HydroTruckRadom.

Joanna Kasiedczak

Joanna Kasiedczak

PR Specialist w MBridge – Marketing Experts. Odpowiada za działania komunikacyjne oraz wizerunkowe. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z branżą public relations związana od dwóch lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencjach Walk PR oraz Clear Communication Group.